KONCERTYNEWS

Gloryhammer i Beast In Black ruszą w 2024 r. w co-headlinerską trasę

Beast in Black łączy wątki miłosno-życiowe z klasycznymi riffami, Gloryhammer kochają sci-fi, a supportujące je Brothers of Metal skupia się na mitologii nordyckiej. Występ odbędzie się 24 stycznia w Krakowie.

BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy/power metal:
Beast in Black nie boją się niczego – ani maksymalnie podniosłych riffów czy melodii z klasycznie powermetalowego sztafażu, ani własnych uczuć. W ich tekstach znajdziecie mnóstwo historii miłosnych, często podpartych ogromnym heroizmem, które książkowo współgrają z prezentowaną muzyką. Bo tutaj, mimo ckliwej tematyki, nie ma miejsca na ciągłe brodzenie w balladowych tematach. Jak już Finowie odpalą protokół pt. “kult heavy metalu”, to gnają przed siebie, a końca gonitwy nie widać. Judas Priest, Accept, WASP – jeśli inspirujesz się takimi składami i w dodatku przekuwasz to na coś swojego, już wygrywasz. A Beast in Black wygrywają bez przerwy.
https://www.facebook.com/beastinblackofficial
https://www.instagram.com/bib_band/

GLORYHAMMER (Szkocja) symphonic power metal:
Gloryhammer właściwie bez pytania pakują słuchacza do statku kosmicznego i wrzucają go w swój zawirowany świat czasoprzestrzeni. Brzmi chaotycznie? Bez obaw, ta jaskrawość i szybkie zmiany wydarzeń są w pełni kontrolowane. Łatwo się z nimi oswoić, a jeszcze łatwiej zakochać. Bo dlaczego mielibyście nie pokochać historii o intergalaktycznych młotach, walkach ze zmutowanymi wrogami i niezliczonych kosmicznych przygodach? Dodajcie do tego tak wyreżyserowane koncerty, na których poczujecie się, jak na najlepszym filmie sci-fi w kinie, i mamy komplet. Oni nie zawodzą.
https://www.facebook.com/gloryhammer
https://www.instagram.com/gloryhammerofficial/

BROTHERS OF METAL (Szwecja) heavy/power metal:
Są ze Skandynawii i kochają metal tak bardzo, że właściwie przekazali to już w swojej nazwie – nie da się lepiej. Brothers of Metal grają heavy/power metal zgodny ze standardami wytyczonymi przez legendy, a więc szybko, skocznie, nośnie i melodyjnie. To podobna szkoła, jak w wypadku ich krajanów z Hammerfall czy nawet Sabaton, a więc precyzja i jednocześnie dobra zabawa gwarantowane.
https://www.facebook.com/brothersofmetalofficial
https://www.instagram.com/brothersofmetalofficial/

Gdzie: 24 stycznia 2024
Kiedy: Kraków, Klub Studio
Bilety: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)