KONCERTYNEWS

Fury supportem podczas koncertu Phil Campbell & The Bastard Sons!

Fury to metal dla fanów klasyki – Brytyjczycy uprawiają mieszankę tradycyjnego heavy i thrashu, w której świetne melodie i sążne riffy to podstawa. Pięcioosobowy skład promuje obecnie ubiegłoroczne “Born to Sin”.

Phil Campbell & The Bastard Sons oraz Fury wystąpią w Lublinie 3 października, a bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży na www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)


PHIL CAMPBELL & THE BASTARD SONS (Wielka Brytania) hard rock, southern metal:

Koniec działalności Motörhead był dużym ciosem, ale Phil Campbell podniósł się po nim bezproblemowo. Zaczął komponować z własnymi synami oraz Neilem Starrem za sitkiem (obecnie Joelem Petersem) i dalej kontynuował działalność w zgodzie z prawidłami korzennego rocka i metalu. Jego nagrania zrealizowane wespół z The Bastard Sons to wręcz gratka dla fanów klasycznego ciężaru. Nad całością unosi się frywolny duch hard rocka, który zmusza do zabawy, ale dochodzą do niego także wpływy proto-heavy metalu czy nawet bluesa gorzkiego jak życie. Phil nie traci formy – przekonajcie się o tym na żywo.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

FURY (Wielka Brytania) heavy metal, thrash metal:

Z Fury sprawa jest prosta – pochodzą z kraju, w którym wymyślono metal, więc operują metalem bez żadnych problemów. Ekipa z czterema płytami na koncie znalazła swoją tożsamość idealnie w połowie drogi między heavy metalem i jego majestatem oraz surowizną wczesnego thrashu. Spodziewajcie się skrzących solówek, wpadających do głowy riffów i generalnie samego konkretu. Nie pożałujecie.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

Zagrają:
PHIL CAMPBELL & THE BASTARD SONS (Wielka Brytania) hard rock, southern metal
+
Fury (Wielka Brytania) heavy metal, thrash metal

Kiedy: 3 października (wtorek) 2023
Gdzie: Lublin @ Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2
Bilety: 119/129 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert są dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
SKLEP eBILET