KONCERTYNEWS

Goreamore wystąpią przed The Callous Daoboys w Warszawie

Polska grupa otworzy jutrzejszy koncert w klubie Chmury!

Goreamore to „pandemiczne dziecko, zbyt długo moczone w gruzie i smole. Czasem wolno, częściej szybko, zawsze ciężko. To mieszanka death/sludge/groove i wszystkiego co lubisz.” Zdecydowanie podpisujemy się pod tym opisem i zapraszamy Was na jutrzejszy występ grupy przed The Callous Daoboys w warszawskim klubie Chmury.

UWAGA: Goreamore NIE wystąpią na koncercie w Krakowie! Bilety na oba wydarzenia możecie nadal zakupić w Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie)


THE CALLOUS DAOBOYS (USA) mathcore:Właśnie takich kapel potrzebuje mathcore: furiackich i kolorowych; pełnych wszystkiego i jednocześnie maksymalnie konkretnych w przekazie. The Callous Daoboys pokazują, że granice nurtu wyznacza wyłącznie wyobraźnia, a ci Amerykanie mają ogromną wyobraźnię. Bo w ogóle nie czują problemu z łączeniem mathcore’u z niemal grindową intensywnością, emocjami zaczerpniętymi z post-hc, awangardowymi zgrzytami czy alt-metalem. Robią, co chcą i wiedzą, że dzięki temu wychodzą na plus. Jesteśmy przekonani, że rozniosą każdy klub, w którym wystąpią.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

GOREAMORE (Polska) sludge metal, death metal:

Jeśli twój zespół zasilają ludzie z Minetaur czy Deathbringer, raczej trudno spodziewać się słodkości i proszę – w Goreamore rządzi sama gorycz przy akompaniamencie gruzu. Na zeszłorocznym “Grave Matters” warszawiacy wybudowali trwały pomost między piwnicznym ciężarem sludge metalu i zajadłością oldschoolowego death metalu.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

Wystąpi:
THE CALLOUS DAOBOYS (USA) mathcore
+
Goreamore (Polska) sludge, deathcore

Kiedy: 9 sierpnia (środa) 2023
Gdzie: Kraków @ Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4
Bilety: 69/79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 10 sierpnia (czwartek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka (Sala Chmury), ul. 11 Listopada 22
Bilety: 69/79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)