KONCERTYNEWS

Disconnected wesprą The Raven Age na ich krakowskim koncercie!

Disconnected wystąpi w Krakowie 12 października!

Adepci nowoczesnego metalu z Francji nie boją się zapuszczać w różne strony – od metalcore’u aż po prog czy alt-metal. Grupa promuje wydane w zeszłym roku “We Are Disconnected”. Koncert kwintetu razem z The Raven Age odbędzie się już ten jesieni, w Krakowie.

Płyta oraz bilety na koncert The Raven Age oraz Disconnected są nadal dostępne w Knock Out Music Store!


THE RAVEN AGE (Wielka Brytania) groove metal, metalcore:

Zespołów grających metalcore mamy na pęczki, dlatego trudno jest wydestylować z nurtu składowe, które pomogą uzyskać własny styl. Na szczęście The Raven Age nigdy nie mają z tym problemu i dzielnie rekonstruują gatunek po swojemu już od 2009 roku – przeżyli więc jego szczytowe lata popularności oraz teraźniejszy renesans i w ogóle nie tracą wyrazistości. To bezprecedensowe numery, choć melodyjne, zaglądające do skarbca klasycznego metalu, bo George Harris i jego kompani doskonale rozumieją rolę wzniosłego hooku w piosence. Znajdziecie tu narowiste riffy, chwytliwość wdzierającą się do głowy, a do tego motoryczny groove czy smaczki wzięte z rocka alternatywnego, dzięki którym całość buja tak, że właściwie trudno w tej propozycji artystycznej o jakikolwiek słaby punkt. Te mocne z kolei uwydatniają się na koncertach, więc zapraszamy, byście przekonali się o tym na własne oczy i uszy.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

DISCONNECTED (Francja) alt-metal, metalcore:

Francuzi z Disconnected wiedzą, że współczesne czasy wymagają współczesnej muzyki, dlatego nie poszukują szczęścia w stylizacji na oldschool. Wręcz przeciwnie – zespół z Troyes jest tak aktualny, jak się da. Pięcioosobowy skład z lubością prezentuje progmetalowe zawijasy aranżacyjne, agresję metalcore’u, trochę altmetalowej przebojowości i nawet post-hardcore. Dla każdego coś dobrego.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

Zagrają:
THE RAVEN AGE (Wielka Brytania) groove metal, metalcore
+
Disconnected (Francja) alt-metal, metalcore

Kiedy: 12 października (czwartek) 2023
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert są dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
SKLEP eBILET