KONCERTYNEWS

Wargasm dwa razy wystąpi w Polsce

Energiczny, londyński duet Wargasm na dwóch koncertach w Polsce!

Wargasm wystąpi 27 listopada 2023 w Warszawie w Klubie Proxima oraz 28 listopada 2023  w Krakowie w Klubie Zaścianek.

Bilety w sprzedaży od 17 sierpnia na livenation.pl

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 16 sierpnia o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w środę, 16 sierpnia o godz. 12:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w czwartek, 17 sierpnia na LiveNation.pl o godz. 10:00

Wargasm narodził się we właściwym miejscu i czasie, aby uchwycić to uczucie, które powinno być seksowne i brutalne. Co ludzie pomyślą… pomyślą. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas coś dla siebie, ale nie obchodzi nas również, jeśli tego nie znajdziesz. Wszystko, co możemy zrobić, to poprowadzić cię do tego miejsca.

Nazwaliśmy nasz mixtape Explicit, ponieważ Rock&Roll zgubił swoją drogę i porzucił swoje tabu. Jesteśmy tutaj, aby dodać kilka nowych. Jesteśmy tutaj, aby robić gorącą muzykę rockową, ponieważ nikt inny jej nie robi. Jesteśmy tutaj, aby wprowadzić Cię w błąd. Jesteśmy tutaj, aby udowodnić wszystkim, że się mylą, żebyś powiedział: „Co do cholery?”.

Kilka lat temu spotkali się i włączyli syntezatory do swojej krwiożerczej marki metalicznego chaosu. Singiel Spit rozwalił streamingi Spotify z 3,7 miliona streamami. Kolejne sukcesy przyszły wraz z wydaniem: Rage All OverSalma Hayek i Scratched Feeling. NME umieściło ich wśród „100 acts to watch 2021”, a Alternative Press reklamowało ich na okładce „New Bands To Watch” w 2021 roku. Zabrali do domu nagrodę za najlepszy przełom w karierze „Best UK Breakthrough” na The Heavy Music Awards. Poza koncertami z Yungblud i Creeper wprawili publiczność w osłupienie na festiwalu Reading and Leeds.

źródło: materiały prasowe