KONCERTYNEWS

Jesus Piece – jedyny koncert w Polsce

Amerykańska załoga Jesus Piece wystąpi 2 grudnia w Warszawie w ramach trasy promującej jej drugi, wydany nakładem wytwórni Century Media album …So Unknown!

Założony w Filadelfii Jesus Piece szturmem wdarł się do świadomości słuchaczy za sprawą wydanego w 2018 roku nakładem Southern Lord debiutu Only Self. Ich muzyka to zmetalizowany hardcore, będący połączeniem charakterystycznego dla płyt Chaos A.D. i Roots Sepultury groove’u, ekstremalnej precyzji Godflesh oraz start-stopowych rytmów Helmet z czasów albumu Meantime. W kwietniu, tym razem już za sprawą wytwórni Century Media, ukazał się drugi album Amerykanów, …So Unknown. Głównym założeniem zespołu przy jego nagrywaniu było uchwycenie niszczycielskiej wręcz energii, którą Jesus Piece emanują przy okazji występów na żywo. „Możesz nagrać w studiu płytę, która brzmi szalenie, ale nie ma to zupełnie znaczenia, jeśli nie oddajesz takiej samej energii, tego samego uczucia na scenie.” – mówi perkusista grupy, Luis Aponte. Na przestrzeni 8 lat działalności formacja wystąpiła u boku takich nazw jak Hatebreed, Terror czy Knocked Loose, a tylko w tym roku pojawiła się na festiwalach Resurrection, Outbreak oraz na okładce magazynu Kerrang! Na zderzenie się z destrukcyjną siłą muzyki Jesus Piece zapraszamy 2 grudnia do Hydrozagadki!

Jesus Piece

2 grudnia 2023 – Warszawa, Hydrozagadka

Bilety: Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 6 września o godzinie 10:00 na winiarybooking.pl

Punkty sprzedaży biletów: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster Polska.

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

źródło: materiały prasowe