KONCERTYNEWS

The Rumjacks na jedynym koncercie w Polsce

Dobrze znani w Polsce mistrzowie celtyckiego punka The Rumjacks powrócą do naszego kraju na jedyny koncert, który odbędzie się 16 listopada w warszawskim klubie Proxima!

„An Irish Pub Song”, „A Fistful O’ Roses” czy „The Pot & Kettle” to nie tylko dobrze znane fanom zespołu z Sydney szlagiery, ale również piosenki, które w moment poprawią humor i porwą do tańca nowych słuchaczy. W marcu 2021 roku ukazał się piąty w dorobku album formacji Hestia, który był jednocześnie pierwszym skomponowanym i nagranym z nowym wokalistą, Mike’em Rivkeesem. Rozpędzona nową energią oraz sporym sukcesem płyty formacja nie spoczęła na laurach i niespełna rok później wydała materiał „Brass for Gold”, na który złożyło się 8 nowych kompozycji. Na początku roku The Rumjacks zagrali trasę z Dropkick Murphys, swoim występem otworzyli dużą scenę na tegorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock, a już w listopadzie powrócą do Polski, gdzie wykonają swoje przeboje w klubie Proxima!

The Rumjacks

16 listopada 2023 – Warszawa, Proxima

Bilety: Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 8 września o godzinie 10:00 na winiarybooking.pl

Punkty sprzedaży biletów: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster Polska.

materiały prasowe

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody WiniaryBookings_ZgodaRodzica.

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

źródło: materiały prasowe