KONCERTYNEWS

Ville Valo wróci do Polski w 2024 roku!

Ville Valo długo nie czekał z powrotem do naszego kraju! Muzyk wciąż jest w trakcie promocji swojego debiutanckiego albumu, świetnie przyjętego „Neon Noir”, i nie ma zamiaru przestać koncertować. Trasa została wydłużona do przyszłego roku i oczywiście obejmie także Polskę!

Po rozpadzie zespołu HIM, Ville Valo postanowił skupić się na karierze. W ubiegłym roku muzyk opublikował singiel Loveletting i nie trzeba było długo czekać, by przekonać się, że jest to zapowiedź debiutanckiego albumu artysty, pierwszego, sygnowanego jego własnym nazwiskiem. Projekt został zatytułowany Neon Noir i ujrzał światło dzienne 13 stycznia tego roku. Wydawnictwo spotkało się z bardzo dobrymi opiniami krytyków, a materiał, który trafił na płytę, Ville promuje na trasie, która wciąż trwa – i już wiadomo, że za chwilę powróci do Europy!

VV już w przyszłym roku powróci do Polski! Ville zagra 13 kwietnia 2024 roku w Katowicach w tamtejszym Międzynarodowym Centrum Kongresowym! Jako gość specjalny wystąpi Zetra, poniżej zaś harmonogram sprzedaży biletów.

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 13 września o godz. 11:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster Polska rozpocznie się w czwartek, 14 września o godz. 11:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 15 września na LiveNation.pl o godz. 11:00