KONCERTYNEWS

KONCERT /Robert Cichy x Goście: Ania Dąbrowska, Jagoda Kret i Swiernalis

Zapraszamy Was na piękną, muzyczną podróż z Robertem Cichym i gośćmi specjalnymi! Koncert 5 października w Food Town jest podsumowaniem ostatnich lat działalności Roberta Cichego i zamknięciem dotychczasowego muzycznego etapu. Na scenie podczas tego wyjątkowego wieczoru pojawią się znakomici goście: 𝘼𝙣𝙞𝙖 𝘿𝙖̨𝙗𝙧𝙤𝙬𝙨𝙠𝙖, 𝙅𝙖𝙜𝙤𝙙𝙖 𝙆𝙧𝙚𝙩 𝙞 𝙎𝙬𝙞𝙚𝙧𝙣𝙖𝙡𝙞𝙨.Robert Cichy – wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent. Laureat nagrody Polskiej Akademii Fonograficznej – Fryderyk za swoje autorskie albumy ( za płytę “Dirty Sun” w 2021 r. oraz za album “Smack” w 2019 r.). Na swoim koncie ma liczne koncerty, w tym festiwale takie jak Męskie Granie, Fest Festival czy Pol’and’rock (Woodstock). Wystąpił także podczas dwóch koncertów w Gruzji.

Teledyski do utworów “Smack” i “Rebeliant” otrzymały nominację do PL Music Video Awards. Pod koniec 2021 r. wydał album z remiksami z poprzednich płyt, a na początku 2023 r. album “Robert Cichy gra polskie lata 70.” Poza działalnością solową, Robert Cichy wziął udział w roli kompozytora, producenta lub gitarzysty w nagraniach ponad 80 płyt, z czego część pokryła się złotem lub platyną. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Mrozem, Smolikiem i Michałem Urbaniakiem.
Jako lider zespołu Chilli oraz June supportował Lennego Kravitz’a, N.E.R.D.’a czy Jamiroquai’a. Jako gitarzysta czołowych polskich artystów koncertował na największych festiwalach w Polsce, a także za granicą m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie.
Szerokie doświadczenie muzyka oraz działalność solowa, której nie da się umieścić w konkretnych ramach gatunkowych sprawiają, że koncerty Cichego można określić jako podróż przez słowiański folk, amerykańskie prerie i zadymione nowoorleańskie kluby, z przedłużonym postojem w Nashville i częstymi wizytami na hiphopowych imprezach. Warto być z nami 5 października!
Będzie to wieczór pełen muzycznych niespodzianek i gwarancja udanej zabawy.
Wybrane teledyski:
“Piach i wiatr”:
https://www.youtube.com/watch?v=Q-ampxl4VVsgo
“Jedna noc” feat. Mrozu
https://www.youtube.com/watch?v=iC9ntFHEQEA
“Old times girl” feat. Ania Dąbrowska

https://www.youtube.com/watch?v=x1v3cNKrUzM

Wydarzenie na FB:

BILETY:
https://tiny.pl/cdb2b

Robert Cichy x Goście: 𝘼𝙣𝙞𝙖 𝘿𝙖̨𝙗𝙧𝙤𝙬𝙨𝙠𝙖, 𝙅𝙖𝙜𝙤𝙙𝙖 𝙆𝙧𝙚𝙩 𝙞 𝙎𝙬𝙞𝙚𝙧𝙣𝙖𝙡𝙞𝙨.
Koncert: 5.10.2023 / Food Town / Warszawa