KONCERTYNEWS

Peyton Parrish wystąpi na jedynym koncercie w Polsce!

Amerykański wiking, którego twórczość zawiera w sobie wątki folku, rocka i nawet country, pojawi się 13 lutego w Warszawie.

Peyton Parrish to fascynująca postać. Ma posturę wikinga, głos jak dzwon, a w dodatku jego basowy śpiew gardłowy – nie dość, że szalenie trudny do opanowania – może zatrząść każdym w promieniu kilometra. Obdarzony potężnym głosem artysta promuje wydany w tym roku album “Skalds of Metal” i w ramach tej promocji, zawita także do Polski.

Bilety na koncert w stolicy trafią do sprzedaży już 15 września o 10:00 na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)


PEYTON PARRISH (USA) folk, rock:

Amerykanina mogliście usłyszeć już na albumie z coverami disneyowskich klasyków lub też prezentującego własną interpretację “My Mother Told Me” na potrzeby serialu “Wikingowie” – jednego z popularniejszych w ostatnich latach. To co jednak najważniejsze, to jego autorskie numery. Peyton bez mrugnięcia okiem kompiluje hymniczne folkowe patenty, nadając im filmową głębię, tonę epickiej atmosfery oraz oczywiście intensywność rocka. Artysta wyrazisty i maksymalnie oryginalny? Jak najbardziej.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

Wystąpią:
PEYTON PARRISH (USA) folk, rock

Kiedy: 13 lutego (wtorek) 2024
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 109-119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 15 września (10:00) na:
SKLEP KNOCK OUT