KONCERTYNEWS

Album Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (Original Score) już dostępny!

Milan Records zaprasza do wysłuchania albumu Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (Original Score).

Cyberpunk 2077 to oparta na narracji gra RPG z otwartym światem, której akcja rozgrywa się w Night City, megalopolis mającym obsesję na punkcie władzy, przepychu i modyfikacji ciała. Gra opowiada wielowarstwową, dojrzałą historię cybernetycznego najemnika V. Gracze stają przed wyborami i ponoszą konsekwencje, dostosowując swój charakter i styl gry, podejmując pracę i budując swoją reputację. Gra sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy, zdobywając ponad 200 nagród, a także jest inspiracją dla wielokrotnie nagradzanego anime Netflix Cyberpunk: Edgerunners, stworzonego przez CD PROJEKT RED we współpracy ze Studio Trigger. Premiera dodatku do thrillera szpiegowskiego, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, planowana jest na 26 września 2023 r.

O ścieżce dźwiękowej kompozytor P.T. ADAMCZYK mówi: „Wspaniale jest wrócić do Night City! Praca nad ścieżką do Phantom Liberty ponownie zanurzyła nas w wyjątkowym, dystopijnym świecie Cyberpunka 2077 — w tej pełnej akcji, wzmocnionej cybernetycznie, intensywnej krainie, w której muzyka podkreśla futurystyczne środowisko. Tym razem otrzymaliśmy także możliwość zbudowania, poprzez naszą muzykę, thrillera szpiegowskiego, pogłębiającego pejzaż dźwiękowy Cyberpunka 2077 dzięki konspiracyjnej atmosferze za liniami wroga, która zwiększa poczucie ciągłej niepewności i niepokoju. Partytura Phantom Liberty kładzie duży nacisk na fabułę dodatku i opisuje trudne relacje pomiędzy głównymi bohaterami. To pomaga wywołać uczucie wahania, gdy gracz nie jest w stanie odróżnić dobra od zła, prawdy od kłamstwa lub przyjaciela od wroga.

CD PROJEKT RED to założone w 2002 roku studio zajmujące się tworzeniem i wydawaniem gier wideo na komputery PC i konsole do gier wideo. Do flagowych tytułów studia należy futurystyczna gra RPG Cyberpunk 2077, jej dodatek do thrillera szpiegowskiego Phantom Liberty oraz seria gier Wiedźmin, w tym Wiedźmin 3: Dziki Gon i jego dwa dodatki. CD PROJEKT RED stworzył także wielokrotnie nagradzaną serię anime Netflix: Cyberpunk: Edgerunners, osadzoną w tym samym uniwersum co gra.

Tracklist:

1. I’m a Netrunner – P.T. Adamczyk
2. Force Projection – P.T. Adamczyk
3.   On The Prowl – P.T. Adamczyk
4.   Bravo Foxtrot Golf – P.T. Adamczyk
5.   Not A Plan, A Man – P.T. Adamczyk
6.   Infiltration Compromised – Jacek Paciorkowski
7.   Agent Provocateur – Jacek Paciorkowski
8.   Hardest To Be – P.T. Adamczyk
9.   Just Another Weapon – P.T. Adamczyk
10. The Man In Charge – Jacek Paciorkowski
11. Apex Predators – P.T. Adamczyk
12. You Can’t Hide From Us – P.T. Adamczyk
13. Contra la Luna – P.T. Adamczyk
14. Never Looking Back – P.T. Adamczyk
15. Test of Loyalty – P.T. Adamczyk