GALERIAKONCERTYNEWS

P!ink wystąpiła w Warszawie! [zdjęcia]

Za nami wielkie show na PGE Narodowym! Wszystko za sprawą amerykańskiej supergwiazdy Pink, która po raz kolejny zachwyciła warszawską publiczność swoim głosem, charyzmą i akrobacjami. Poprzednio artystka odwiedziła Polskę w 2019 roku.
 
Gwiazda rozpoczęła koncert wyskakując z gigantycznych ust podwieszonych pod dachem, a z głośników wybrzmiała muzyka do „Get the Party Started”. Potem Pink wykonała swoje największe hity, w tym „Raise Your Glass”, „Who Knew”, „Just Like a Pill”, „Try” czy „What About Us”.
 
Na telebimach podczas części utworów pojawiały się wizualizacje wspierające LGBT, kobiety czy ruch Black Lives Matters. Podczas ostatniej piosenki „So What”, Pink szybowała nad głowami 40-tysięcznego tłumu PGE Narodowego.
 
Fani Pink zapamiętają jej koncert w Warszawie nie tylko dlatego, że był on niesamowitym spektaklem. Nie obyło się na nim bez wpadki. W pewnym momencie artystce złamał się obcas, przez co musiała przerwać koncert. Na moment zniknęła za kulisami, by powrócić z nową parą, identycznych butów. Piosenkarka, jak widać, jest profesjonalistką, przygotowaną na każdą sytuację.

P!nk (16.07.2023) / fot. Karolina Kiraga-Rychter

Margaret / fot. Karolina Kiraga-Rychter

Viki Gabor / fot. Karolina Kiraga-Rychter