KONCERTYNEWS

Crystal Fighters na jedynym koncercie w Polsce

Crystal Fighters ogłaszają swój powrót wraz z nowym albumem “Light+” i z tej okazji na początku przyszłego roku wyruszą w europejskie tournee, na którym nie zabraknie również koncertu w Polsce! Brytyjsko-hiszpański kolektyw wystąpi 23 lutego w warszawskim klubie Progresja.

Crystal Fighters od samego początku są zespołem poszukującym i otwartym na świat, którego pomysły opierają się na łączeniu – częściowo brytyjski i częściowo baskijski, stary i nowy, pół popowy i pół tradycyjny, lecz zawsze emanujący skrajnie zaraźliwą, wciągającą do tańca energią. Porozrzucani po różnych kontynentach w czasie pandemii muzycy zaczęli zastanawiać się czego w ostatnich latach brakowało w ich muzyce i tak powstał “Light+” – album napisany dla nich samych, mający jednocześnie zapewnić fanom odświeżający powrót do fundamentalnych wartości grupy. W rezultacie materiał wypełniony jest mieszanką różnych pomysłów – od rave’owych momentów, przez odrobinę rytmów Cumbia po słodkie, popowe melodie. Crystal Fighters są niczym wybuch światła w ciemności – wkrótce wstanie słońce, a my będziemy mogli spotkać się na prowadzonej przez nich imprezie, która odbędzie się 23 lutego w warszawskiej Progresji!

BILETY

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 29 września o godzinie 10:00. Wejściówki dostępne na stronie organizatora oraz platformach Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster