NEWS

Karolina Leszko „Wreszcie” z nowym singlem!

W wakacje mogliśmy się cieszyć długo oczekiwanym singlem „SEN”, zwiastującym solową płytę Karoliny Leszko. Emocjonalny i magiczny utwór,  nagrany wspólnie z Sound’n’Grace,  był preludium do kolejnego – WRESZCIE– który ma swoją premierę właśnie teraz.

„Wreszcie jest intymny, wielowątkowy, pełen nadziei i zrozumienia dla samej siebie. Po pierwszym odsłuchaniu, utwór można zdecydowanie odnieść do relacji partnerskiej- i taki też był mój zamysł, kiedy pisałam go kilka lat temu. Dziś wiem, że  piosenka dotyka wielu innych i ważnych aspektów mojego życia. Słowo WRESZCIE jest kluczem do stwierdzenia, że: WRESZCIE spełniam swoje marzenia, WRESZCIE wiem, czego chcę, WRESZCIE wiem, jaka ma być moja muzyka, i że WRESZCIE płyta Wreszcie wychodzi na światło dzienne. To dla mnie wyjątkowy moment….” –  tak sama artystka opowiada o swoim najnowszym singlu.

Muzyczny koncept piosenki, oparty na mocnym i przejmującym wokalu z towarzyszeniem fortepianu oraz kwartetu smyczkowego, jest niewątpliwym zwiastunem wszystkiego tego, o czym Artystka mówi: Czuję, że ta piosenka jest dla mnie przełomowym okresem i otwarciem kolejnego rozdziału zarówno w moim życiu prywatnym jak i zawodowym. Wreszcie się doczekałam.

Z pozoru minimalistyczny teledysk, to rodzaj kolażu muzycznego. Fragmenty z koncertu LESZKO UNPLUGGED, podczas którego Karolina wykonuje utwór Wreszcie, przeplatane zostają chwilami za kulisami oraz intymnymi i emocjonalnymi ujęciami artystki, która wyśpiewuje swój kolejny krok metamorfozy życiowej.

Jak się okazuje – warto było czekać. Piosenka WRESZCIE, jest kolejną zapowiedzią autorskiej płyty Karoliny,  która nie bez znaczenia będzie nosić ten sam tytuł, co ukazujący się właśnie singiel. Możecie się już teraz delektować kolejnym, autorskim pomysłem z twórczości artystki, zarówno na jej kanale YT, jak i również na wszystkich platformach streamingowych.

https://www.facebook.com/leszkokarolina/
https://www.instagram.com/karolinaleszko
www.karolinaleszko.com