NEWS

Nowy album Kylie Minogue „TENSION” już jest!

WYDANA PRZEZ BMG PŁYTA ZAWIERA ŚWIATOWE PRZEBOJE „PADAM PADAM” ORAZ „TENSION”

Długo oczekiwana płyta Kylie zatytułowana „Tension”, pełna euforycznych, pełnych mocy tanecznych bangerów i zmysłowych piosenek pop, jest już dostępna nakładem BMG.

Na doceniony przez międzynarodowych krytyków album trafiły znane wszystkim, przebojowe single: „Padam Padam” i utwór tytułowy. Wydany w maju „Padam Padam” szybko stał się globalną sensacją i hitem lata dzięki 157 milionom odtworzeń na całym świecie, czterem tygodniom w Top 10 w Wielkiej Brytanii, zdobyciu pierwszego miejsca na brytyjskiej liście przebojów antenowych, remiksom autorstwa HAAi’a, Jaxa Jonesa i Absolute’a, aż się prosząc, aby słowo „padam” trafiło do słowników. „Tension” zadebiutował w pierwszej dwudziestce hitów w Wielkiej Brytanii i trafił na siódme miejsce brytyjskiej listy najchętniej granych piosenek w pierwszym tygodniu od premiery. Użytkownicy TikTok’a na całym świecie przyjęli go z szalonym entuzjazmem.

Sama Kylie mówi o „Tension”, tak: „Pracę nad tym albumem rozpoczęłam z otwartym umysłem i czystą kartką. W przeciwieństwie do moich dwóch ostatnich płyt nie miałam żadnego motywu wiodącego. Chodziło wyłącznie o odnalezienie emocji lub nastroju chwili i jak najlepsze przysłużenie się piosence. Chciałam, aby każda z nich miała własną indywidualność, chciałam zanurzyć się w wolności tworzenia. Powiedziałbym, że nowa płyta to połączenie osobistych refleksji, klubowego pulsu i melancholijnego haju”.

Błyskotliwa kariera Kylie przyniosła jej oszałamiającą sprzedaż ponad 80 milionów płyt na całym świecie, 5 miliardów odtworzeń w sieci i 8 albumów nr 1 w Wielkiej Brytanii. Jej liczne nagrody obejmują 3 nagrody BRIT, 2 nagrody MTV i Grammy. Kylie jest jedyną artystką, której albumy przez pięć kolejnych dekad trafiały na szczyt brytyjskiej listy przebojów.

Pełna lista utworów na „Tension”:

 1. Padam Padam
 2. Hold On To Now
 3. Things We Do For Love
 4. Tension
 5. One More Time
 6. You Still Get Me High
 7. Hands
 8. Green Light
 9. Vegas High
 10. 10 Out Of 10 (with Oliver Heldens)
 11. Story

W wersji Deluxe:

 1. Love Train
 2. Just Imagine
 3. Somebody To Love