Bez kategorii

Kolejne ogłoszenie na FajtFest 2024!

Fajtfest stara się patrzeć w przyszłość, dlatego też przedstawia nową nazwę. SAMURAI PIZZA CATS to projekt z udziałem Daniela Hanißa z Electric Callboy. Miłośnicy anime na pewno docenią nawiązanie do serii anime z wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Ta pizza oferuje metalcore, deathcore, zaraźliwe dźwięki i potężne krzyki, aby zaspokoić każdego miłośnika partycore. Yum DPČ!

Grupa HC/thrash z Southampton Grove Street ogłosiła nie tylko podpisanie kontraktu z dużą australijską wytwórnią UNFD, ale także występ na Fajtfest 2024! Ich powrót na wzgórze następuje po udziale w imprezie Fajtfest Help, gdzie zaimponowali wszystkim obecnym. Fani moshu ich pokochają. Polecamy wysłuchanie ich doskonałego albumu The Path To Righteousness, to jest hit!

Zespół, którego gatunkowe szumy często wzbijają się w powietrze. I przyniosły ich aż do nas na wzgórze. Ghost Iris są znani przede wszystkim ze swojej różnorodności wokalnej i niemal nieskazitelnej strony instrumentalnej. Mówi się też dużo o unikalnym koncertowym show, gdzie gitary dosłownie fruwają przez powietrze. W tym roku zakończyli europejską trasę z Attilą, a obecnie z Heart of a Coward. Kolejna oczekiwana premiera na Fajtfest!