NEWS

Timbaland łączy siły z Anną Margo

Czterokrotny zdobywca nagrody Grammy, kultowy producent, songwriter i artysta – Timbaland – powraca z nowym singlem i teledyskiem! „My Way” to współpraca z Anną Margo, która niedawno podpisała kontrakt z wytwórnią należącą do Timbalanda.

Timbaland znów przeszedł samego siebie. Drżący bas i perkusja w rytmie staccato to idealne tło dla wschodzącej piosenkarki z Los Angeles. Wokalistka, multiinstrumentalistka i producentka podpisała niedawno kontrakt z Mosley Music Group.
Gwiazdorską moc Anny Margo podkreśla klip. Timbaland przejmuje stery i organizuje domówkę, na której Anna Margo wprost błyszczy. Teledysk dodatkowo urzeka imponującą choreografią i modą lat 90.

W ostatnich miesiącach Anna ciężko pracowała. Szlifowała nadchodzącą EP-kę, gdy osoba z jej otoczenia zasugerowała, aby obejrzała livestream swojego idola na TikToku. Nie minęło sporo czasu, a już pokazywała mu własną muzykę. Wirtualne spotkanie zapoczątkowało współpracę w studiu.
– Anna jest wyjątkowa – mówi Timbaland. – Jest tekściarką, producentką, piosenkarką, reżyserką… Ma wszystko, czego potrzeba, aby zostać wielką gwiazdą. Zapamiętajcie moje słowa – to prawdziwy rarytas!
Pochodząca z Armenii artystka nie kryje wdzięczności. – Mam niezwykłe szczęście, że mogę pracować z taką legendą jak Timbaland i nazywać go swoim mentorem.
Jeśli chodzi o dyskografię Timbalanda, „My Way” jest następstwem jego ostatniego przeboju z Nelly Furtado i Justinem Timberlakiem – „Keep Going Up”. Trio po raz pierwszy połączyło siły w światowym przeboju „Give It To Me” z 2007 roku, który trafił na szczyt Hot 100 i wygenerował prawie miliard odtworzeń. Utwór znalazł się na jego platynowym albumie „Shock Value”, który zadebiutował w pierwszej piątce listy Billboard 200.
W zeszłym miesiącu ogłoszono, że Timbaland i Justin Timberlake będą kuratorami muzyki do wybranych meczów NFL nadchodzącego sezonu. To właśnie w ten sposób po raz pierwszy usłyszeliśmy „Keep Going Up”. Na początku miesiąca publika posmakowała także fragmentu „My Way”, który wzbudził poruszenie wśród fanów artysty.