KONCERTYNEWS

Zara Larsson ogłasza trasę koncertową „VENUS TOUR”!

Koncert w Warszawie w marcu 2024.

Po zdobyciu miliardów odtworzeń, mnóstwa multiplatynowych wyróżnień i zainteresowaniu rzeszy zagorzałych fanów na całym świecie, z pewnością już każdy słyszał o Zarze Larsson. Nadszedł jednak czas, aby wreszcie poznać ją na żywo. Urodzona w Szwecji popowa gigantka XXI wieku nadal dostarcza mądre i chwytliwe przeboje wzmocnione jej ostrym jak brzytwa dowcipem, przenikliwą inteligencją i niesamowitym talentem do tworzenia hitów. Teraz bez strachu otwiera się jak nigdy dotąd na swojej trzeciej pełnowymiarowej płycie z 2023, która także jest jej pierwszym albumem zrealizowanym przez jej własną wytwórnię Sommer House przy współpracy z Epic Records.

„To naprawdę przerażające móc tworzyć swoje własne projekty i wystawiać je na widok publiczny” – przyznaje. „Tak naprawdę jestem dumna z tego, co robię. Pozwalam ludziom poznać prawdziwą i surową mnie”.

Jako dziecko Zara szlifowała swoje umiejętności w rodzinnej Szwecji, osiągając sukcesy we własnym kraju, budując bazę fanów i doskonaląc swoje umiejętności. W 2016 roku zaistniała na światowej scenie jako wyrazista autorka tekstów o wibrującym głosie oraz potężna osobowość czerpiąca pełnymi garściami z natury. Jej platynowy album „So Good” z 2017 roku stał się fenomenem, stając się „drugim najczęściej streamowanym debiutem artystki w historii Spotify”. W międzyczasie konsekwentnie łączyła się ze słuchaczami poprzez takie utwory jak: potrójnie platynowy – „Never Forget You” z MNEK i platynowe hity – „Lush Life”, „Ain’t My Fault” i „Symphony” z Clean Bandit. Obecnie jest uznaną na całym świecie supergwiazdą, która w przeszłości zdobywała trofea podczas rozdania szwedzkich nagród Grammy, Nickelodeon Kids’ Choice Awards i MTV EMAs.

W 2021 roku ukazał się jej album „Poster Girl” z takimi kawałkami jak: „Ruin My Life”, „Wow” i „Talk About Love” [feat. Young Thug]. Ten ostatni utwór, HYPEBEAST okrzyknął – „energetycznym kawałkiem, w którym popowa artystka nadaje na tych samych falach z szefem YSL Records”. Na swojej drodze spotkała się również z wieloma artystami, takimi jak: David Guetta i Kygo, Tyga, Ty Dolla $ign oraz Sabrina Carpenter. Artystka jest niezwykłym fenomenem, który może występować na koncercie Pokojowej Nagrody Nobla czy wirtualnie w Robloxie, jednocześnie zdobywając tytuł „bezczelnej feministki-next-door” od Teen Vogue. W 2022 roku podtrzymała swoją passę dzięki współpracy z Alesso przy utworze „Words”, który zdobył setki milionów streamów.

Teraz rozpoczyna kolejną erę odważnym singlem „Can’t Tame Her”, gdzie połączyła migoczące dyskotekowe brzmienie z przesłaniem mającym na celu umocnienie pozycji artystki na rynku i obietnicą, że „nie uda ci się jej oswoić”.

W końcu Zara ujawni dokładnie, kim jest i to nie tylko w swojej nowej muzyce, ale również szykuje znacznie więcej niespodzianek.

„Moja osobowość jest ważną częścią mojego scenicznego stylu i teraz pozwalam się jej ujawnić. Zawsze byłam taką showgirl – uwielbiam błyskotki, brokat, blichtr i światła. Teraz nadszedł czas, aby mnie poznać”.

Zara Larsson – 07 marca 2024 – COS Torwar, Warszawa
Sprzedaż ogólna: 3 listopada, godz. 10:00 na LiveNation.pl

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 2 listopada o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 2 listopada o godz. 12:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 3 listopada o godz. 10:00 na LiveNation.pl