KONCERTYNEWS

Druga data koncertu Eda Sheerana!

Koncert Ed Sheeran 12 lipca 2024 w Polsat Plus Arena Gdańsk wyprzedany! Artysta ogłasza dodatkową datę koncertu w Polsce!

Na życzenie fanów, by umożliwić jeszcze większej liczbie fanów uczestnictwo w tym muzycznym wydarzeniu, Ed Sheeran zdecydował się na dodatkowy występ! Druga data koncertu została ustalona na sobotę, 13 lipca 2024 roku.

Bilety na sobotni koncert (13.07.24) będą dostępne w sprzedaży w czwartek 2 listopada o godzinie 11:00, za pośrednictwem EventimPolska.

Po wyprzedaniu biletów na koncerty w Warszawie z zeszłego roku, Ed Sheeran wraca do Polski! Teraz planuje wystąpić w Gdańsku. Podczas tego niezwykłego występu będziemy mieli możliwość posłuchania najświeższych utworów z albumów ’-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, które zdobywają uznanie słuchaczy na całym świecie!

Ed Sheeran wyrusza w trasę koncertową będącą kontynuacją jego nieprzerwanych sukcesów koncertowych w Europie z zeszłego roku. Artysta odwiedzi kolejne europejskie miasta i po raz pierwszy zagra koncerty w Azji. Gościem specjalnym będzie Calum Scott. Ta zapowiedź następuje bezpośrednio po niezwykle udanej trasie koncertowej w Stanach Zjednoczonych, gdzie padły frekwencyjne rekordy. Na koncercie w MetLife w New Jersey odnotowano największą liczbę widzów na jednym występie w historii Stanów Zjednoczonych.

W ciągu ostatniego roku Sheeran wydał aż dwie płyty: ’-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, obie zdobyły pierwsze miejsce na listach przebojów na całym świecie. Oba albumy zostały wydane odpowiednio w maju i wrześniu i powstały we współpracy z Aaronem Dessnerem z zespołu The National.

Do tej pory ogłoszone daty polskich koncertów Eda Sheerana:
Piątek (12.07) Gdańsk, Polska Polsat Plus Arena Gdańsk
Sobota (13.07) Gdańsk, Polska Polsat Plus Arena Gdańsk