NEWS

Karolina Leszko walczy dalej w nowym singlu BITWA!

W ostatnich miesiącach mieliśmy okazję wysłuchać dwa single, zwiastujące płytę WRESZCIE Karoliny Leszko. Artystka nie daje nam odetchnąć i prezentuje kolejną odsłonę swojej autorskiej twórczości w nowym singlu BITWA.

BITWA to piosenka, którą napisałam kilkanaście lat temu podczas poważnego kryzysu w związku. To historia pierwszej miłości, do której nie dojrzałam i na którą nie byłam gotowa, choć do dziś wspominam ten czas jako wyjątkowy… tak artystka opowiada o swoim trzecim singlu.
W trzecim singlu Karolina Leszko odbiega w koncepcji wizualnej od poprzednich, bowiem klip do Bitwy to live session. Wciąż niezmiennie artystka pozostaje jednak wierna wizji artystycznej i muzycznej, zwiastując spójną i długo wyczekiwaną płytę WRESZCIE, kładąc nacisk na ukazanie swojej metamorfozy emocjonalnej i relacji między dwojgiem ludzi, którzy tocząc odwieczną walkę ze sobą- tytułową BITWĘ.
Zapraszając Państwa do wysłuchania kolejnego singla Karoliny Leszko, anonsujemy jednocześnie wybitnych i uznanych muzyków: Pawła Tomaszewskiego, Piotra Żaczka i Roberta Lutego, któremu towarzyszy chórek w składzie: Basia Janyga, Klaudia Waldon oraz Marta Fedyniszyn
To zaszczyt i przyjemność grać i przebywać na planie z tak cudowną ekipą i nagrywać autorskie utwory w aranżacji wybitnego, wspomnianego już Pawła Tomaszewskiego.
BITWĘ, którą toczy Karolina Leszko, możecie Państwo wysłuchać i obejrzeć na jej kanale YT, oraz na wszystkich platformach streamingowych.