KONCERTYNEWS

Mrozu ogłasza dodatkowe koncerty z okazji 15-lecia na scenie i wydaje album “Mrozu. MTV unplugged”!

Mrozu świętuje 15-lecie działalności muzycznej i z tej okazji ogłosił niedawno swoją pierwszą, halową trasę koncertową, zaplanowaną na wiosnę 2024 roku. Po wyprzedanym wydarzeniu na warszawskim Torwarze, artysta ogłasza drugą datę w tym mieście, a dodatkowo – największy koncert w katowickim Spodku. Obecnie, Mrozu jest w trakcie kompletnie wyprzedanej trasy MTV Unplugged, w ramach której do sprzedaży oraz serwisów streamingowych trafił właśnie album “Mrozu. MTV UNPLUGGED”.

WSZYSTKO BYŁO PO COŚ – TRASA HALOWA

Mrozu za sobą najbardziej intensywny rok w swojej karierze. Nominacja do Paszportów Polityki, wyjątkowe koncerty w USA, aż 5 Fryderyków za album „Złote bloki”, pierwsze Męskie Granie jako twarz orkiestry oraz wyprzedana trasa MTV Unplugged z wydaną po raz pierwszy w karierze płytą live. To wszystko prowadzi do pięknego podsumowania, które zbiega się z 15-leciem działalności Artysty na polskiej scenie muzycznej.

Gdynia, Wrocław, Poznań, Warszawa oraz dodatkowo Katowice, to miasta, w których Mrozu zawita wraz ze swoim niezastąpionym zespołem. Ta trasa jest także pożegnaniem z publicznością – przed dłuższą przerwą koncertową. Artysta w przyszłym roku zamyka się w studio, by tworzyć nową muzykę i te cztery, wyjątkowe koncerty będą jedną z niewielu okazji, by usłyszeć twórczość Mroza na żywo.

Harmonogram trasy:
02.03.2024 – Gdynia, Polsat Plus Arena
09.03.2024 – Wrocław, Hala Stulecia
24.03 2024 – Poznań, MTP Pawilon 3A
04.04.2024 – Katowice, Spodek
14.04.2024 – Warszawa, COS Torwar SOLD OUT
15.04.2024 – Warszawa, COS Torwar

Mrozu nie zamierza podsumowywać swoich 15 lat na scenie w samotności. Na każdym z koncertów można spodziewać się znakomitych gości, z którymi Artysta miał okazję zderzyć się w trakcie swojej kariery – na scenie czy w studio.

Partnerami trasą są radio RMF FM i Eventim.

Bilety dostępne pod linkiem:
https://www.eventim.pl/artist/mrozu/

“MROZU. MTV UNPLUGGED” – ALBUM JUŻ NA CD I W STREAMINGACH

Pierwszy koncertowy album Mroza trafił właśnie do sklepów muzycznych oraz serwisów streamingowych. Krążek został zarejestrowany podczas 14. już edycji kultowego cyklu MTV Unplugged.

Na płycie zatytułowanej po prostu „Mrozu. MTV Unplugged”, znalazło się 14 znanych już utworów, ale w nowych wyjątkowych aranżacjach. Tracklista zawiera m.in. takie utwory jak: „Jak nie my to kto”, „Nic do stracenia”, czy pochodzący z ostatniego albumu „Złoto”. Na koncercie nie zabrakło też gości. W utworze „Aura” pojawiła się Małgorzata Ostrowska, a przy „Nogach na stół” Mrozu scenę dzielił z Jareckim. Zapis tego wyjątkowego wydarzenia z udziałem publiczności pochodzi z 7 kwietnia 2023 roku. Koncert odbył się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.

24 listopada do sklepów trafi też wydanie winylowe albumu.