KONCERTYNEWS

U.D.O. powraca do Polski na dwa koncerty w 2024 roku

Legendarny, oryginalny głos Accept, Udo Dirkschneider, powraca do Polski w ramach trasy Touchdown World Tour 2023/24 i zagra 24 marca 2024 roku w Radio Lublin oraz 25 marca 2024 roku w warszawskim Klubie Progresja. Udo Dirkschneider jest kwintesencją światowej sceny heavy metalowej.

Kiedy: 25.03.2024
Godziny: 18:30 – otwarcie bram, 19:15 – start
Gdzie: Progresja, Fort Wola 22
Organizator: Klub Progresja
Bilety: 160 zł w przedsprzedaży / 180 zł w dniu koncertu
Dostępne na stronie www.progresja.com oraz w bileteriach GoOut, eBilet, Eventim i Biletomat.
Zalecamy kupowanie biletów wyłącznie w wymienionych powyżej bileteriach. Kupując bilety w innych miejscach ryzykują Państwo kupno fałszywego biletu.
________________________________________
Klub Progresja zaprasza na koncert legendy metalu – U.D.O.!
Legendarny, oryginalny głos Accept powraca do Polski w ramach trasy Touchdown World Tour 2023/24 i zagra 25 marca 2024 roku w warszawskim Klubie Progresja! Udo Dirkschneider jest kwintesencją światowej sceny heavy metalowej. Dzięki swojemu wyjątkowemu wokalowi kształtuje brzmienie metalowe od lat 80. i mimo 71 lat na karku nie zamierza zwalniać!
Po trudnych latach pandemii i rozstaniu z wieloletnim basistą Tilenem Hudrapem, U.D.O. wraca z hymnowym, mocnym i autentycznym pod każdym względem krążkiem „Touchdown”. Ten ponadczasowy, rasowy heavy metal garściami czerpie z bogatego doświadczenia niemieckiej i światowej sceny, nie zapominając przy tym o dodaniu bardziej nowoczesnych akcentów. Zespół, który od lat towarzyszy U.D.O to nie tylko doskonali muzycy, ale również przyjaciele wokalisty. Gdy wychodzą razem na scenę, możecie być pewni jednego z najlepszych metalowych show, jakie zobaczycie w życiu.
Po zeszłorocznym koncercie jesteśmy głodni kolejnego występu tej żywej legendy. Do zobaczenia!

Skład zespołu:
Udo Dirkschneider | wokal
Andrey Smirnov | gitara
Fabian “Dee” Dammers | gitara
Peter Baltes | bas
Sven Dirkschneider | perkusja