NEWS

KĘPIŃSKI >|< KOWALONEK w kosmicznej odzie do miłości

Duet KĘPIŃSKI >|< KOWALONEK nie zwalnia galaktycznego tempa i prezentuje kolejny singiel. Artyści tym razem odsłaniają zmysłowy, delikatny, przepełniony uczuciem utwór „Kochanie”. To bardzo osobiste przesłanie do ukochanej osoby, którym Miro Kępiński i Michał Kowalonek dzielą się tuż przed wydaniem debiutanckiego albumu. 

„Kochanie”, musisz wiedzieć jedno – jeśli coś Ci się nie przytrafia, a czekasz na to, to może jednak zasługujesz na coś lepszego? Życie to ciągła zmiana. Jeśli nie lubisz zmiany – nie lubisz życia. Zachowaj spokój „Kochanie” –  wszechświat ma dla Ciebie więcej niż Ci się wydaje.

Kompozycja „Kochanie” jest o miłości i tęsknocie. Jest też ciągiem dalszym naszej opowieści. Pokornie kleimy wszystko kawałek po kawałku. Dobrze, że możemy się z Wami dzielić. Dzielenie się to klucz! – opowiadają o singlu artyści.

Zobacz klip do utworu “Kochanie”:

KĘPIŃSKI >|< KOWALONEK to nie tylko kosmiczna muzyka, ale także nieziemski kontakt z fanami, który duet ten pragnie podkręcić, używając technologii NFT. Wraz z partnerem Go2NFT artyści przygotowali prezent dla uczestników koncertu, który odbędzie się 3 listopada w islandzkiej stolicy. Fani otrzymają wówczas dostęp do niepublikowanego wcześniej nagrania. To jednak dopiero początek, ponieważ kolejne ekskluzywne projekty NFT pojawią się już wkrótce wraz z nadchodzącym albumem. Podmiotami wspierającymi Artystów w tym przedsięwzięciu są: Instytut Adama Mickiewicza oraz Music Export Poland.

Premiera albumu duetu Kępiński >|< Kowalonek odbędzie się jeszcze tej jesieni. Elektryzujący materiał tej dwójki wyjątkowych artystów jest połączeniem elektroniki, muzyki klasycznej, indie oraz synth pop. Całościowo to mieszanka unikalnego brzmienia łączącego estetyki lat 80-tych i 90-tych.

Duet Kępiński >|< Kowalonek to dobrze znani oraz doświadczeni na polskiej scenie artyści. Miro Kępiński jest autorem wielu ścieżek filmowych, m.in. do hitu “Furioza”, który był jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w 2022 roku. Michał natomiast to kompozytor, tekściarz oraz głos najważniejszych rockowych zespołów w kraju: Snowman, Myslovitz, udzielał się również w elektronicznym Mikrobi.t. Razem stworzyli wyjątkowe połączenie, które owocuje świetnymi produkcjami.

FB: https://www.facebook.com/Kepinski.Kowalonek/
IG: www.instagram.com/Kepinski_kowalonek

Fot. Bartosz Mieloch