NEWS

Motörhead: reedycja “Another Perfect Day”. 3LP & 2CD z bonusowym materiałem na 40. lecie płyty!

Motörhead wydał w 1983 roku swój szósty studyjny album “Another Perfect Day”, a jego premierę oraz odbiór zaburzyła wówczas informacja o rozpadzie ‘klasycznego’ składu grupy. Z Motörhead odszedł Eddie ‘Fast’ Clarke i zastąpił go gitarzysta Thin Lizzy Brian ‘Robbo’ Robertson. Dla fanów był to szok i stąd jej wydanie spotkało się z kontrowersyjnym przyjęciem.

Zmieniło się brzmienie grupy. Lemmy określił muzykę Motörhead z ery “Another Perfect Day” jako ‘musicalową’. Według wielu zespół zastąpił na niej swoją nieokrzesaną dzikość, utartymi rockowymi schematami.

Dlatego po 40 latach od swojego wydania płyta zasługuje na ponowne przesłuchanie w oderwaniu od kontekstu ówczesnej kontrowersji, którą wywołała. Wersje deluxe (2CD i 3LP) wzbogacone są o nigdy niepublikowany koncert Motörhead z 1983 roku, do płyt dołączona jest pokaźna książeczka z historią powstania albumu i wieloma niepublikowanymi zdjęciami, a na CD i w digitalu znajdą się ponadto utwory bonusowe: m.in niepublikowane wersje demo nagrań z płyty.

Wydanie deluxe w 40. rocznicę albumu
 
Dostępne 2CD i 3LP oraz limitowany 1LP (kolorowy swirl)
 
Zamówienia i limitowany merch: