NEWS

Bruce Dickinson: zapowiedź singla ‘Afterglow Of Ragnarok’. Więcej szczegółów “The Mandrake Project”

Bruce Dickinson we wrześniu ogłosił wydanie swojej siódmej solowej płyty “The Mandrake Project”. Dziś zapowiada premierę pierwszego singla z tej płyty.

‘Afterglow Of Ragnarok’, jak i cały projekt “The Mandrake Project” będzie nie tylko muzyką, ale także serią komiksów. Singiel wydany zostanie na 7 calowym winylu w którego książeczce znajdzie się ośmiostronicowa zapowiedź serii graficznych opowieści, którego autorem jest Bruce Dickinson przy współpracy z Tony Lee (scenariusz) i Stazem Johnsonem (ilustracje).

“Bardzo ważne dla mnie było żeby nadać ton tego projektu właśnie tym utworem” tłumaczy Dickinson. “Jak przystało na taki tytuł, jest to ciężki utwór, którego główną oś stanowi potężny riff… ale jest tam także melodia w refrenie, która pokaże światło i cień, jakie niesie ze sobą reszta albumu… no i poczekajcie też na wideo do tego utworu!”.

Bruce Dickinson i jego niesamowity zespół, w którego skład wchodzą gitarzysta Roy Z, perkusista Dave Moreno, basistka Tanya O’Callaghan i fenomenalny klawiszowiec Mistheria, do ogłoszonych wcześniej dat koncertów w Brazylii i Meksyku w kwietniu i maju przyszłego roku ogłosili właśnie daty swoich występów na festiwalach i koncertów solowych w Europie i UK.

NOWY SINGIEL I PREQUEL KOMIKSU

PREMIERA 1 GRUDNIA

STRONA B: ‘IF ETERNITY SHOULD FAIL (DEMO)’

PRZEDSPRZEDAŻ SINGLA NA 7 CALOWYM WINYLU W WERSJI DELUXE GATEFOLD ZAWIERAJĄCA 8 STRONICOWY PREQUEL KOMIKSU

ZAMÓWIENIA POD TYM LINKIEM