GALERIANEWS

Oomph! i Böse Fuchs w Poznaniu [zdjęcia]

Oomph! i Böse Fuchs wystąpili w Poznaniu. Klub Tama zgromadził miłośników tanz metalu. Był to jedyny występ w Polsce podczas obecnej trasy zespołów.
Böse Fuchs

Podczas tegorocznej trasy Oomph! zaprosił do współpracy Böse Fuchs. Berlińska formacja porusza się w sferze New German Hardship, Industrialu i Metalu. Zespół wystąpił w składzie: Valeria Ereth (multiinstrumentalistka), Kate Khaiauri (wokal), Raja Meissner (perkusja) oraz Max Nash (gitara). W 2019 roku zespół wydał EP zatytułowaną Futurium. Zadanie rozgrzania publiczności Böse Fuchs wykonali rewelacyjnie! Po ich występie zespół zyskał nowych fanów w Polsce, o czym może świadczyć chociażby spore zainteresowanie merchem.

Oomph!

Pionierzy tanz metalu promują swoje najnowsze wydawnictwo Richter und Henker. W Poznaniu grupa zaprezentowała się w nowym składzie. Po odejściu z Oomph! Dero Goi rolę wokalisty przejął Daniel „Der” Schulz. Mimo zmiany zespół nadal działa jak dobrze naoliwiona niemiecka maszyna do mocnego grania. Materiał z ostatniego albumu został przyjęty przez ocenych w Tamie fanów bardzo dobrze. Na setliśnie nie zabrakło też starszych utworów jak Labyrinth czy kultowe już Augen Auf!