NEWS

The Gems – nowy klip zespołu!

Najbardziej obiecujące rockowe trio, składające się z niezrównanej wokalistki Guerniki Mancini, perkusistki Emlee Johanssona oraz wirtuozki gitary i basu Mony „Demony” Lindgren, wydało właśnie nowy singiel, energetyczny numer „P.S.Y.C.H.O”, który pochodzi z nadchodzącego debiutanckiego albumu grupy, „Phoenix”, (premiera: 26 stycznia 2024 r./  Napalm Records) Dwa ostatnie albumy Thundermother znalazły się na 6. miejscu na oficjalnych niemieckich listach, a pierwsze single THE GEMS zwróciły na siebie uwagę mediów.

Niezwykły potencjał THE GEMS został udowodniony zaraz po wydaniu pierwszego samodzielnego singla „Like A Phoenix” latem 2023 roku. Singiel natychmiast wylądował na 2. miejscu listy przebojów niemieckich rockowych stacji i przyciągnął uwagę zagorzałych fanów rocka. Z Thundermother dziewczyny elektryzowały tłumy na renomowanych festiwalach rockowych, takich jak Wacken, Sweden Rock i Alcatraz, jednocześnie wspierając legendarne zespoły, takie jak np. Scorpions, a jako The Gems mają już na koncie swoje pierwsze koncerty, podczas których zjednały sobie publiczność za sprawą swojej imponującej energii.

Obejrzyj szalony oficjalny teledysk do utworu „P.S.Y.C.H.O” poniżej i poznaj kolejny przedsmak nadchodzącego debiutanckiego albumu THE GEMS!

THE GEMS o  “P.S.Y.C.H.O”:

“To szybki i zabawny utwór na imprezę, z refrenem, który doprowadzi cię do szaleństwa w najwspanialszy sposób. Wszyscy natykamy się na wampiry energetyczne, więc dlaczego nie wznieść toastu na ich cześć? A kto zaczyna piosenkę z szalonymi bębnami nasączonymi flangerem? MY TO ROBIMY! Może same jesteśmy psycholkami? Obejrzyj teledysk, aby uzyskać wskazówki. . . ”