NEWS

33 Showcase w Poznaniu – sprawdź, co Cię czeka!

Koncerty, panele dyskusyjne, spotkania z przedstawicielami branży muzycznej i konkurs na kontrakt płytowy o wartości 33 000 zł. Sprawdź, co dokładnie czeka Cię podczas 33 Showcase w Poznaniu!

33 Showcase to nowy festiwal showcase’owy na mapie Polski, dzięki któremu poznańska wytwórnia 33 Records chce pokazać swoich artystów światu w najbardziej naturalnych dla nich warunkach — koncertowych. Pierwsza edycja wydarzenia — Juv33nalia — odbyła się latem 2022 roku w ramach kultowego festiwalu artystycznego Malta w poznańskim klubie Tama.

W tym roku impreza powraca w zupełnie odświeżonym wydaniu. Zmieniły się bowiem nie tylko nazwa, czas i miejsce wydarzenia. 33 Showcase odbędzie się już 25 listopada w poznańskim Lokum Stonwell. Zebrane w zeszłym roku doświadczenie pozwoliło wytwórni 33 Records na tworzenie tegorocznego festiwalu zupełnie autonomicznie i rozszerzenie go o dodatkowy element, jakim będzie część konferencyjna, która będzie miała miejsce tego samego dnia w Teatrze Animacji na terenie CK Zamku. Organizatorzy zaprosili wielu zaprzyjaźnionych profesjonalistów z branży muzycznej, aby ci podzielili się z Wami swoją unikatową wiedzą, a wszystko to w najlepszej z możliwych cen — ZA DARMO!

Zobacz aftermovie z poprzedniej edycji showcase’u!

Jesteś artystą u progu kariery, ale nie wiesz, jak zacząć? Wygraj kontrakt płytowy z 33 Records!

W ramach swojego showcase’u poznańska wytwórnia organizuje również drugą edycję konkursu dla początkujących zespołów, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy z 33 Records o wartości 33 000 zł. Zwycięzcy otrzymają od wytwórni wsparcie w produkcji muzycznej, tworzeniu klipów, tłoczeniu fizycznych wydań płyt, dystrybucji oraz promocji. W poprzednim roku konkurs na kontrakt wygrał zespół Black Radio, który właśnie wydał swój nowy, świetnie przyjęty, dwupłytowy album. Dodatkowym atutem jest fakt, że w tegorocznym jury konkursu zasiądą doświadczeni przedstawiciele i przedstawicielki branży muzycznej: Ola Budka z Radia 357, Novika z Radia Kampus, Edgar Hein z Radia Afera oraz Artur Rawicz, prowadzący podcast Rozmowy Rawicza.

Jeśli uważasz, że na tegorocznym kontrakcie powinien pojawić się Twój podpis — zgłoś swoje demo już teraz przez formularz zgłoszeniowy!
Zgłoś swoje DEMO!
Zgłoszenia zbieramy tylko do końca niedzieli, 19 listopada!

33 Showcase — co Cię czeka?

Na uczestników tegorocznej edycji 33 Showcase czekają cztery wyjątkowe panele dyskusyjne, w których udział wezmą specjaliści branży muzycznej i nie tylko! Oto tematy rozmów i prelegenci, którzy wezmą w nich udział:
  • Którędy na showcase?
Sara Kordek (Next Fest / Good Taste Production), Tomasz Bysiewicz (Tak Brzmi Miasto), Hubert Kozera (HKozera.music)
prowadząca: Ewa Bujak (Teraz Rock / Made by Sound)
  • Jak się przygotować do wejścia do studia?
Iwona Skwarek (Iwona Skv / Rebeka), Kuba Dąbrowski (producent), Michał Wasyl (Okolitza studio)
prowadzący: Jarosław Weidner (33 Records)
  • Zawód: artysta
Misia Furtak, Franek Sterczewski, Marcin Kostaszuk (Urząd Miasta Poznań)
prowadzący: Edgar Hein (Radio Afera)
  • Nowe media – nowe radio: dziennikarz muzyczny w sieci
Ola Budka (Radio 357), Novika (Radio Kampus), Artur Rawicz (Rozmowy Rawicza)
prowadząca: Weronika “Zdzicha” Szymańska (33 Records)

Całość wydarzenia uświetnią oczywiście genialne koncerty takich zespołów, jak: IKSY, mona polaski, The Goldbricks czy debiutującego w barwach 33 Records Marka Niedzielskiego. Finałowy slot należy zaś do zeszłorocznych zwycięzców konkursu na kontrakt z 33 Records — Black Radio. Gwarantujemy szeroki przekrój gatunkowy: od podziemnej alternatywy po mainstreamowy pop!

Doskonale wiemy, że niezwykle istotnym elementem każdego showcase’u jest networking. Chcemy stworzyć dla Was idealną przestrzeń do wymiany własnych doświadczeń i zawierania nowych znajomości, Tym samym na 33 Showcase zapraszamy artystów, managerów, dziennikarzy, przedstawicieli wytwórni, producentów, promotorów, bookerów, organizatorów festiwali, właścicieli klubów i absolutnie wszystkich zainteresowanych działalnością w branży muzycznej oraz najważniejsze ogniwo tego łańcucha, czyli Was — słuchaczy i fanów, którzy szukają nowych brzmień! — zapraszają przedstawiciele wytwórni 33 Records.

Lubisz odkrywać nowe brzmienia? Chciałbyś zacząć działać w branży muzycznej, a może zjadłeś już na niej zęby? Festiwalowa atmosfera to przestrzeń, w której czujesz się jak w domu? Świetnie! 33 Showcase to wydarzenie właśnie dla Ciebie — do zobaczenia!

O wytwórni 33 Records:

Jesteśmy niezależnym wydawnictwem, któremu daleko do narracji wielkich korporacji muzycznych. Jednocześnie nasza działalność nie ogranicza się jedynie do wygenerowania Wam kodów kreskowych. 🙂 Dążymy do opieki nad artystami w formule 360°, proponując wsparcie od momentu procesu nagraniowego, po wydawniczy, włączając w to promocję, booking, a nawet management. Stawiamy na świadome zespoły, które charakteryzują się świetnym brzmieniem live (to w studiu pomożemy podrasować :D). Nasze barwy reprezentują już: mona polaski, Black Radio, Ramisz, IKSY, Marek Niedzielski, Searching for Management czy Audiofeels.