FESTIWALNEWSPOLECANEPOLECANE NEWSWYDARZENIA

PR0BL3M, Kult, Me And That Man i inni na 3-majówce 2024!

Kolejna edycja 3-majówki odbędzie sie w dniach 1-3 maja 2024. Organizatorzy przez ostatnie tygodnie ogłosili sporo ciekawych wykonawców i zespołów. Zapoznajcie się z pełną listą dotychczas przedstawionych gwiazd.
Tradycyjna już wrocławska 3-Majówka rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.
W tym roku muzyczne święto rozpocznie się 1 maja i potrwa do późnej nocy z 3 na 4 maja. Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia. Koncerty zaproszonych gwiazd odbywać będą się na dwóch scenach – plenerowej na Pergoli obok największej w Polsce fontanny multimedialnej oraz w imponującej Hali Stulecia, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Będzie też trzecia scena, na której królować będzie muzyka świata, czyli world music. Po zmroku, bawić będziemy się również na największym Nocnym Silent Disco. Na majówkowiczów czekać będzie bogata strefa gastronomiczna oraz inne atrakcje.
Od kilku lat majówkowa impreza połączona jest z Gitarowym Rekordem Świata odbywającym się tradycyjnie 1 maja we Wrocławiu. Przypominamy, że w ubiegłym roku na wrocławskim Rynku zagrało razem 7967 gitarzystów, a w tym roku liczymy na więcej!
Dołącz do Największej Gitarowej Orkiestry Świata: https://www.facebook.com/events/795143475101191
Czekamy na Was z gitarami, gitarowych atrakcji nie zabraknie!
Do dyspozycji majówkowych gości spoza Wrocławia dostępne będzie Festiwalowe Pole Namiotowe położone w bezpośredniej bliskości miejsca koncertów.
Długi majowy weekend warto spędzić w stolicy Dolnego Śląska 🙂
Rezerwujcie czas, dołączajcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych!
Swój udział w 3-Majówce 2024 potwierdzili już m.in.: KULT, KSU, KARAŚ/ROGUCKI, ØRGANEK, DUB FX, ME AND THAT MAN, HAPPYSAD, ŻYWIOŁAK , CZESŁAW ŚPIEWA, KWIAT JABŁONI, THE DUMPLINGS, JANN oraz PRO8L3M.