KONCERTYNEWSPOLECANEPOLECANE NEWSWYDARZENIA

Matteo Bocelli – dwa dodatkowe koncerty w Polsce!

Wielki sukces włoskiego artysty! Matteo Bocelli wyprzedał koncerty w Poznaniu i Wrocławiu na pół roku przed planowanymi występami w Polsce. W związku z tym wokalista przygotował dla swoich fanów niespodziankę i ogłasza dwa dodatkowe koncerty: 25 czerwca w Poznaniu i 26 czerwca w Zabrzu. Bilety w sprzedaży od 16 lutego na www.biletserwis.pl.

Trzy pierwsze koncerty Matteo Bocellego ogłoszone zostały tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Kilka dni później wokalista wystąpił w roli gwiazdy na Sylwestrowej Mocy przebojów telewizji POLSAT. Tam trafił do szerokiej publiczności, która zakochała się w Matteo po uszy. Dzięki temu dwa koncerty w Poznaniu i Wrocławiu wyprzedały się na pół roku przed planowanymi występami Włocha w Polsce. To jego niebywały sukces w naszym kraju. 

Sam Matteo pokochał polskich fanów i postanowił, że zaśpiewa dla nich na dwóch dodatkowych koncertach. Zatem polska trasa koncertowa Matteo Bocellego przedstawia się następująco: 

20 czerwca – Sala Ziemi Poznań Congress Center – sold out 

22 czerwca – ICE Kraków Congress Centre 

25 czerwca – Sala Ziemi Poznań Congress Center 

26 czerwca – Dom Muzyki i Tańca, Zabrze

27 czerwca – Narodowe Forum Muzyki, Wrocław – sold out 

Bilety zarówno na dwa nowe koncerty jak i na koncert w Krakowie dostępne będą od piątku, 16 lutego o godzinie 10:00 na www.biletserwis.pl