NEWS

HOLLYWOOD in DANCE Widowisko muzyczno-akrobatyczne

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest poczuć magię Hollywood na własnej skórze? 'Hollywood in Dance’ po raz pierwszy w Polsce przeniesie Cię w świat wielkich filmowych przebojów. Wyobraź sobie, jak muzyka i taniec mogą opowiedzieć historię bez słów. Czy jesteś gotowy na spektakl, gdzie każdy ruch tancerza to odpowiedź na nuty wykonywane przez Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej?
Czy chcesz doświadczyć, jak balet, taniec nowoczesny i akrobacje powietrzne tworzą opowieść, która porusza serce i wyobraźnię? 'Hollywood in Dance’ to nie tylko koncert, to podróż do świata emocji. Czy nie przegapisz szansy, by być częścią tego niezwykłego wydarzenia?
Kup bilet i pozwól sobie na niezapomniane doświadczenie, gdzie muzyka i taniec mówią więcej niż słowa. Czy jesteś gotowy na tę podróż?
Bilety i więcej informacji 👉 landing.2s2s.pl/holliwood_in_dance
Wrocław | Hala Orbita 06.04.2024 Katowice | Spodek 29.05.2024 Warszawa | COS Torwar 11.10.2024 MAGIA AKROBACJI, KINA I TAŃCA

Hollywood in Dance po raz pierwszy zawita do Polski, przenosząc Cię w niezwykły świat emocji i wielkich filmowych przebojów. Zapraszamy na niezapomniane widowisko, gdzie muzyka spotyka się z ruchem, a marzenia przeplatają z rzeczywistością.
Hollywood in Dance to fascynujący spektakl, w którym Polska Orkiestra Muzyki Filmowej stworzy soniczny krajobraz, a tancerze i akrobaci przetłumaczą każdą nutę na język ciała i ruchu.
Wyobraź sobie najbardziej porywające melodie z hollywoodzkich kinowych hitów – od wzruszających ballad po epickie motywy przygodowe. Każdy utwór zagrany na żywo przez wybitnych muzyków, zaśpiewany przez najlepszych polskich solistów, staje się tłem dla spektakularnej choreografii. KUP BILET Balet, taniec nowoczesny, a nawet akrobacje powietrzne – to wszystko tworzy niepowtarzalną opowieść, w której każdy ruch jest odpowiedzią na dźwięk. Scena Hollywood in Dance jest natomiast płótnem, na którym artyści malują emocje. Wzruszenie, radość, napięcie…
Wszystkie te uczucia znajdują swoje odzwierciedlenie w dynamicznych i pełnych gracji układach tanecznych. Przeżyjesz z nami historie miłości, przygody, dramatu i triumfu, jakie znamy z najlepszych produkcji filmowych. Hollywood in Dance to nie tylko koncert, to wyjątkowe doświadczenie, które poruszy Twoje zmysły i wyobraźnię. Nie przegap okazji, by być częścią tego wydarzenia.
Na scenie: 100 osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej i chór, tancerze i akrobaci z grupy Everest Production, wokalistki i wokaliści polskiej sceny muzycznej, porywające efekty wizualne i multimedialne. Kup bilet, zanurz się w świecie dźwięków i ruchu, pozwól, aby Hollywood in Dance przeniosło Cię w miejsce, gdzie muzyka i taniec mówią więcej niż słowa
HOLLYWOOD IN DANCE