NEWS

Kings of Leon na jedynym koncercie w Polsce. Bilety już w sprzedaży!

Kings of Leon na jedynym koncercie w Polsce. Bilety już w sprzedaży!
Kings of Leon zagrają w naszym kraju jedyny koncert! Bilety już są dostępne na www.biletserwis.pl [1]. Zobaczcie spot promujący wydarzenie, które odbędzie się 17 lipca w TAURON Arenie Kraków.
https://www.youtube.com/watch?v=iaWnr1MIEX4 [2]
Już w marcu zespół trzykrotnie wystąpi w Ameryce Południowej, w tym na słynnym festiwalu LOLLAPALOOZA w brazylijskim Sao Paulo. W czerwcu z kolei Kingsi przylecą na Wyspy Brytyjskie, gdzie zagrają dziewięć koncertów. W Europie kontynentalnej mają obecnie zaplanowanych pięć występów: dwa w Niemczech, a także we Francji, Austrii oraz właśnie w Polsce. Koncert w naszym kraju odbędzie się 17 lipca 2024 roku w TAURON Arenie Kraków. Bilety w cenie od 295 zł są już w sprzedaży. Kupić je można na www.biletserwis.pl [3].
Razem z wejściówkami do przedsprzedaży trafił także najnowszy album Kings of Leon pt. „Can We Please Have Fun” w dwóch formatach: na płycie CD oraz winylu. Premiera nowego wydawnictwa zaplanowana została na 10 maja.
Ostatni raz Kings of Leon występowali w Polsce w 2022 roku. Zespół był gwiazdą na stadionie we Wrocławiu, gdzie zagrał swój największy – jak do tej pory – solowy show w naszym kraju (poza występami na festiwalach). Porywający koncert twórców takich hitów jak „Use Somebody” i „Sex on Fire” zahipnotyzował słuchaczy partiami gitarowymi i głębokim, wielowymiarowym wokalem.
Jak będzie w tym roku? Przekonamy się w lipcu w Krakowie. Organizatorem koncertu Kings of Leon jest agencja Prestige MJM.