NEWS

Niepowstrzymana DAGGA i jej „Don’t hold me”

NIEPOWSTRZYMANA DAGGA PREZENTUJE „DON’T HOLD ME” WE WSPÓŁPRACY Z MAD CHOCOLATE I EMBERS HORIZON
„Don’t Hold Me” to elektryzujący utwór pop eurodance, który zagłębia się w głębiny samotności. Napędzany energetyczną instrumentacją, piosenka uchwytuje istotę surowych emocji, jednocześnie wplatając pulsujący rytm, który trzyma słuchaczy w napięciu. Z połączeniem ujmujących melodii i żywych rytmów, ten utwór zaprasza do odkrywania złożoności ludzkiego doświadczenia, wyrażając pragnienie uwolnienia się od kajdan samotności.
Don’t hold me to najnowszy utwór stworzony podczas muzycznego campu przez polskich artystów.
Słuchaj w streamie: music.goldenchocolate.de/dontholdme
Wytwórnia muzyczna promująca to Golden Chocolate Records, działająca pod skrzydłami Agencji Promocji Muzyki Dance-Charts. Założona przez legendy muzyki klubowej – Alex Megane oraz Marc van Damme (S. Wernke-Schmiesing, znany również jako Marc Van Damme).
Golden Chocolate Records jest integralną częścią platformy Dance Charts.
Zobacz klip: https://www.youtube.com/watch?v=m9LlGD-Lqnc
Mad Chocolate to nowy projekt muzyczny założony przez dwóch producentów z Rzeszowa – Rafała Tokarskiego, znanego jako „Overt”, oraz Krystiana Steca, znanego jako „Dj Cristov”.
Embers Horizon to dynamiczny kolektyw producencki, który eksploruje szerokie spektrum muzyki elektronicznej i klubowej. Jan Bielecki, Paweł Mirowski i Fryderyk Bodzianowski to zawodowi muzycy, absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Po wielu latach indywidualnych działań, trzej przyjaciele postanowili połączyć swoje siły, tworząc energetyczne utwory, które podbijają światowy rynek muzyczny.
DAGGA, czyli Dagmara Czechura, nie tylko zachwyca jako utalentowana wokalistka, lecz również kreuje wyjątkowe utwory jako zdolna autorka piosenek. Jej charakterystyczny głos zdobywa uznanie na globalnej scenie muzycznej, a współpraca z producentami z różnych zakątków świata – w tym z Polski, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Holandii, Szwajcarii, Gwatemali, Dominikany i wielu innych – podkreśla jej wszechstronność i międzynarodowy zasięg.
Absolwentka kierunku Musical i Choreografia na Akademii Muzycznej w Łodzi, Dagmara zdobyła również wykształcenie na Studium Wokalistyki Estradowej pod kierunkiem Beaty Bednarz przy Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jej solidne podstawy edukacyjne i pasja do muzyki oraz sztuki estradowej stanowią niezbędny fundament artystycznego rozwoju. Dagmara nie tylko przekracza granice gatunków muzycznych, ale również te geograficzne, zdobywając serca słuchaczy na różnych kontynentach. Jej wszechstronny wkład artystyczny sprawia, że nawiązuje współprace z wytwórniami muzycznymi z całego świata, zataczając coraz szersze kręgi na międzynarodowej scenie muzycznej.