NEWSPOLECANE

Nowi artyści na Open’erze 2024!

Tinashe dołącza do line-upu Open’era 2024! Zniewalająca artystka z ponad 3 miliardami globalnych streamów, która mistrzowsko łączy R&B, pop i hip-hop, wystąpi w Gdyni 4 lipca! 🎫 opener.pl/bilety
Tom Morello wystąpi na Open’erze! ⚡ Tytan rocka i jeden z najbardziej wpływowych gitarzystów wszech czasów, z twórczością obejmującą niemal 4 dekady zagra na Alter Stage 3 lipca!
Amaarae! Muzyczna perła, której ostatnia płyta „Fountain Baby” jest najlepiej ocenianym przez krytyków albumem ubiegłego roku. A od Pitchfork otrzymała Best New Music za niezwykłe połączenie R&B, popu, Afrobeats i Alte. Koniecznie zobaczcie ją na żywo już 3 lipca na Alter Stage!
Kim Gordon! Absolutna ikona światowej alternatywy i jedna z najbardziej charyzmatycznych rockowych osobowości ostatnich dekad, której najnowszy solowy album „The Collective” ukaże się już w tym tygodniu, wystąpi na Alter Stage 3 lipca.
Gunna na Open’erze 2024! Jedna z najważniejszych postaci współczesnego amerykańskiego hip-hopu, której wszystkie dotychczasowe albumy trafiły do Top 3 sprzedaży w USA. Widzimy się 3 lipca, Orange Main Stage!