NEWS

Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party™ rozświetli Atlas Arenę w Łodzi

Międzynarodowa trasa wjeżdża do Łodzi z ekscytującymi Hot Wheels® Monster Trucks
Wspaniała zabawa dla całej rodziny!

👉 Bilety i więcej informacji na www.livenation.pl

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party przybywa do Łodzi!
Fani w każdym wieku przeżyją dreszczyk emocji, oglądając swoje ulubione Hot Wheels Monster Trucks w CIEMNOŚCI! To jedyny w swoim rodzaju pokaz odwiedzi Atlas Arenę w dniach 23-24 marca na kilku epickich występach!

Bilety i informacje o wydarzeniu na stronach: www.livenation.pl i www.hotwheelsmonstertruckslive.com.

Daty i godziny pokazów:
Sobota, 23.03.2024 – 11:30 / Crash Zone – 9:00
Sobota, 23.03.2024 – 18:30 / Crash Zone – 16:00
Niedziela, 24.03.2024 – 11:30 / Crash Zone – 9:00

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party ożywi najpopularniejsze Monster Trucki Hot Wheels, w których skład wchodzą: Mega Wrex™, Tiger Shark™, Demo Derby™, Bone Shaker™, Bigfoot®, Gunkster™, a także zupełnie nowy HW 5-Alarm™, czyli bohater wozów strażackich Hot Wheels Monster Trucks! Podczas wydarzenia odbędzie się również niesamowita impreza taneczna, spektakularne pokazy świetlne i nagrody niespodzianki od Hot Wheels. Do tego specjalny występ ziejącego ogniem i mrozem, zmiennokształtnego smoka ARCTICGON oraz elektryzujące i porywające popisy kierowców wykonujących ewolucje i kombinacje motocyklowe Freestyle Motocross!
W sprzedaży dostępny jest pakiet VIP Backstage Tour, w ramach którego możecie zobaczyć Hot Wheels Monster Trucks z bliska. Wycieczka pod opieką prowadzących Hot Wheels Monster Trucks Live odbędzie się przed pokazem. Przekonaj się, co dzieje się za kulisami, zanim wszystko zostanie rozbite i zmiażdżone, a następnie zobacz jak Monster Trucki Hot Wheels ożywają! W ramach otrzymasz gadżety VIP dostępne wyłącznie dla uczestników VIP Experience! Pakiet dostępny w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Ekscytująca impreza Crash Zone Pre-Show Party odbędzie się 2,5 godziny przed każdym występem. Niepowtarzalnym doświadczeniem dla fanów jest dostęp do płyty, na której rozgrywane są zawody, co pozwoli zobaczyć niesamowite trucki i motocykle, wielki rozmiar Hot Wheels Monster Trucks, a także spotkać się z kierowcami by zdobyć ich autografy! Bilety są dostępne w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Trasa Hot Wheels Monster Trucks Live to przedsięwzięcie firmy Mattel i Raycom-Legacy Content Company, LLC, spółki będącej w całości własnością Family Entertainment Holdings, LLC.

Więcej o Family Entertainment Live Family Entertainment Holdings, LLC to zdywersyfikowana spółka działająca w branży rozrywkowej, który opracowuje rodzinne wydarzenia na żywo, w tym *Magic of Lights*®, <ddec1-0-en-ctp.trendmicro.com/wis/clicktime/v1/query?url=https%3a%2f%2fmagicoflights.com&umid=504bc2eb-b14d-4d4b-a3a5-838d9b42775b&auth=c805f99a9f00043185907a6663af4e33cddcd8a8-b7aada72ff040f002690…> świąteczne atrakcje wyświetlane na świeżym powietrzu w różnych lokalizacjach w Ameryce Północnej oraz  *Hot Wheels® Monster Trucks Live* <hotwheelsmonstertruckslive.com/event/>, prezentujący zabawkowy pokaz legendarnego show Hot Wheels Monster Trucks firmy Mattel, prezentowany w Ameryce Północnej, Europie i na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Medinie w stanie Ohio. Więcej informacji znajduje się na stronie: familyentertainmentlive.com <ddec1-0-en-ctp.trendmicro.com/wis/clicktime/v1/query?url=https%3a%2f%2ffamilyentertainmentlive.com%2fhome&umid=504bc2eb-b14d-4d4b-a3a5-838d9b42775b&auth=c805f99a9f00043185907a6663af4e33cddcd8a8-d80…>

Więcej o Mattel, Inc.
Mattel jest wiodącą globalną firmą zajmującą się rozrywką dla dzieci, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości zabawek. Przedsiębiorstwo tworzy innowacyjne produkty i dostarcza doświadczenia, które inspirują, bawią i rozwijają dzieci poprzez zabawę. Angażują konsumentów poprzez bogatą ofertę kultowych marek, w tym Barbie®, Hot Wheels®, American Girl®, Fisher-Price®, Thomas & Friends® i Mega®, a także innych popularnych marek, które są własnością lub są licencjonowane we współpracy z globalnymi firmami rozrywkowymi. Oferta obejmuje treści filmowe i telewizyjne, gry, muzykę i wydarzenia na żywo. Mattel działa w 40 lokalizacjach i sprzedaje produkty w ponad 150 krajach we współpracy z wiodącymi na świecie firmami detalicznymi i technologicznymi. Od momentu założenia w 1945 r. firma Mattel jest dumna z tego, że jest zaufanym partnerem w odkrywaniu cudów dzieciństwa i umożliwianiu dzieciom pełnego wykorzystania ich potencjału. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.mattel.com.