NEWS

Steve ‘n’ Seagulls wraca do Polski, by was rozbawić i roztańczyć!

Steve ‘n’ Seagulls, którzy potrafią przerobić wszystko na ekscytujący i autorski bluegrass, zagrają 28 października w Krakowie i dzień później w Warszawie.
Są cover bandem, ale odgrywają wielkie hity w najbardziej autorski i osobliwy sposób. Finowie poruszający się między bluegrassem a odrobiną rocka są maksymalnie oryginalni we własnej niszy. Dostarczają zabawę i w pełni opatentowany styl.
Bilety na koncert Finów będą dostępne od 16 marca (11:00) na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
STEVE ‘N’ SEAGULLS (Finlandia) bluegrass: Przerabiali Metallikę, AC/DC, W.A.S.P. czy Guns N’ Roses, a jednocześnie przelali do tych coverów tyle własnej osobowości, że trudno myśleć o nich w kategoriach odtwórstwa, lecz nadania nowego życia tym klasycznym piosenkom. Fińscy zawodnicy ze Steve ‘n’ Seagulls wzięli na warsztat z pozoru prosty pomysł, mianowicie coverowanie rockowo-metalowych klasyków w wydaniu bluegrassowym, z instrumentarium bliższym temu gatunkowi i country niż rockowi. Okazało się, że nie był to żart z gatunku śmiesznych na jeden raz – ba, to w ogóle nie jest żart. Bo o ile nordycka załoga potrafi dostarczyć masę dobrego humoru (zwłaszcza na scenie, w połączeniu z toną energii), o tyle jej pomysł na siebie i podejście do grania są maksymalnie poważne. Oprócz śmieszków w tych niecodziennych interpretacjach słychać także mnóstwo emocji i przede wszystkim swój charakter. Nie dość, że są niecodzienni, to jeszcze mają charyzmę, którą można by obdzielić z kilkanaście innych kapel. Idźcie na koncert, a prędko go nie zapomnicie.
Kiedy: 28 października (poniedziałek) 2024 Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12 Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu Organizator: Knock Out Productions Kiedy: 29 października (wtorek) 2024 Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22 Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu Organizator: Knock Out Productions Bilety będą dostępne od 16 marca (11:00) na: Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie)