NEWS

Tytani metalcore’u z Hatebreed znów w Polsce!

Amerykanie łączący metal z hardcorem wystąpią 20 czerwca we Wrocławiu.
Hatebreed to jeden z pionierskich składów w kontekście metalcore’u, ale mimo stażu i zasług nie spoczywają na laurach. Wciąż oferują ciężkie do granic breakdowny, twardzielskie riffy i maksimum konkretu. Mosh? W pełni wskazany!
Bilety na obydwa koncerty są już dostępne na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
HATEBREED (USA) metalcore: Hatebreed grali metalcore przed wszystkimi. Jeszcze w momencie, gdy nurt nie tyle był w powijakach, co w zasadzie do końca nie istniał. Od tamtej pory Jamey Jasta i spółka pozostają wierni własnym korzeniom, w dalszym ciągu uprawiając zręczną, a przede wszystkim kąśliwą hybrydę różnych odmian metalu (z korzeniem przede wszystkim w thrashu) i nakoksowanego amerykańskiego hardcore’u. “Satysfakcja to śmierć pragnienia” – mówi tytuł ich kultowego debiutu, a rzeczywistość pokazuje, że grupa zdaje sobie sprawę z nieśmiertelności tego hasła. Nie miękną, nie idą na kompromisy, nie lecą w trendy, tylko konsekwentnie gonią króliczka w poszukiwaniu recepty na metalcore idealny. Obserwowanie tych prób to sama przyjemność, ponieważ albumy wydają bezbłędne. Najważniejsze elementy – a więc ciężar, groove oraz punkowa dzicz – cały czas tu są i strzelają sierpa za sierpem w kontekście efektywności i odpowiedniej egzekucji. To co, dacie im się wychłostać we Wrocławiu?

Kiedy: 20 czerwca (czwartek) 2024 Gdzie: Wrocław @ Transformator, ul. Tęczowa 57G Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu Organizator: Knock Out Productions Kiedy: 21 czerwca (piątek) 2024 Gdzie: Poznań @ 2Progi, Al. Niepodległości 36 Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu Organizator: Knock Out Productions Bilety są już dostępne na: Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie)