NEWS

Jubileuszowa reedycja „Graphite” od Closterkeller!

Jubileuszowa reedycja jednego z kluczowych albumów w dyskografii Closterkeller , wydana z okazji 25-lecia tej niezwykłej płyty, charakteryzującej się unikalną mieszanką rocka, gotyckiego nastroju i charakterystycznego wokalu Anji Orthodox, wokalistki i liderki grupy. Dzięki swojej unikalnej atmosferze i wyrazistym kompozycjom płyta zdobyła uznanie zarówno wśród fanów zespołu, jak i krytyków muzycznych i jest z pewnością jednym z ważniejszych wydawnictw, jakie ukazały się na polskim rynku muzycznym w ostatnim ćwierćwieczu.
Oryginalne ścieżki dźwiękowe zostały poddane starannemu procesowi remasteringu, co pozwoliło na uzyskanie jeszcze lepszej jakości dźwięku.
Na tę edycję wydawnictwa złoży się aż 14 kompozycji, z których 2, w roku premiery płyty (1999), były dostępne jedynie w jej limitowanej wersji („Adam i Ewa” oraz „Dwa dni”).
Wersja albumu oddaje bogactwo i głębię oryginalnych nagrań. Poprawiono również dołączoną poligrafię.
Album „Graphite” dostępny będzie w sprzedaży w opakowaniu super jewel box.
Premiera już 12 kwietnia! Przedsprzedaż dostępna już teraz na EMPIK.com: www.empik.com/graphite-reedycja-closterkeller,p1468991028,muzyka-p
Tracklista:
1. Ate 2. Na Krawędzi 3. Syrenka 4. Perła 5. Inny Obszar 6. Sztuka Ambicji 7. Ewa I Adam 8. Dwa Dni 9. Zaklęta W Marmur 10. Czas Komety 11. Rozbijacz Symboli 12. Miłość Za Pieniądze 13. Fortepian 14. Graphite