NEWS

SMASH INTO PIECES wystąpią w Warszawie!

Wyrusz w ekscytującą podróż z zespołem SMASH INTO PIECES, szwedzką sensacją muzyki rockowej o filmowym brzmieniu. Od czasu wydania, cieszącego się ogromnym uznaniem, albumu „Rise And Shine”, zespół przekształcił się w grupę znaną na całym świecie. Na czele stoi lider i perkusista – APOC.
Zapewniając sobie miejsce w finale i ostatecznie zajmując trzecią pozycję w szwedzkiej edycji preselekcji do Eurowizji zespół odniósł kolejny wielki sukces. Ich singiel „Six Feet Under” osiągnął status platyny w Szwecji w zaledwie 12 tygodni, a krajowe stacje radiowe przyjęły jego zaraźliwe brzmienie. Teraz SMASH jest gotowy, aby zanurzyć cię w kolejnym rozdziale swojej epickiej narracji, opierając się na uniwersum ARCADII.
Ale ich historia na tym się nie kończy. Dzięki elektryzującym występom na żywo, urzekającym popisom w krajowych programach telewizyjnych – SMASH INTO PIECES wciąż wznoszą się na nowe wyżyny. Ich poświęcenie i profesjonalizm w każdym aspekcie kariery gwarantują niezapomniane wrażenia zarówno dla fanów, jak i nowo pozyskanych słuchaczy.
Nie przegap fenomenu, jakim jest SMASH INTO PIECES. Dołącz do podróży, poczuj energię i bądź świadkiem mocy ich muzyki, gdy na nowo definiują granice w swoim gatunku. Daj się porwać ich magnetycznym występom i stań się częścią ich stale rosnącej społeczności na całym świecie.
02.11.2024 – WARSZAWA – Klub Proxima
BILETY W SPRZEDAŻY OD 20 MARCA NA LIVENATION.PL
Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się we wtorek, 19 marca o godz. 11:00. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się we wtorek, 19 marca o godz. 13:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w środę, 20 marca na LiveNation.pl o godz. 11:00