NEWS

grandson wystąpi w Krakowie!

grandson miesza gatunki, łącząc rock, hip-hop i elektronikę w nową koncepcję alternatywy, której nigdy wcześniej nie słyszałeś, nie widziałeś i nie czułeś.
 
Po osiągnięciu oszałamiającej liczby miliarda streamów, ten kanadyjsko-amerykański indywidualista z platynową płytą przekracza granice tylko po to, by uzyskać stylistyczną jedność. Przeniknął do kultury jako twórca nowatorskich dźwięków zgromadzonych w EP-kach – „A Modern Tragedy Vol. 1” i „A Modern Tragedy Vol. 2” oraz dzięki dwukrotnie platynowemu singlowi „Blood // Water”. W 2020 roku kontynuował pracę nad swoim enigmatycznym, debiutanckim pełnometrażowym albumem – „Death of An Optimist”.
 
Jest wyjątkiem, który potrafi pojawić się zarówno z senatorem Berniem Sandersem na livestreamie, jak i współtworzyć dwie piosenki do ścieżki dźwiękowej filmu Jamesa Gunna „The Suicide Squad Original Motion Picture Soundtrack”, czyli „Oh No!!!” [z VIC MENSA & Masked Wolf] i „Rain” [z Jessie Reyez], który został zremiksowany przez gwiazdę filmu Idrisa Elbę. W międzyczasie współpracował z wieloma artystami, od Mike’a Shinody z Linkin Park i Steve’a Aoki po Travisa Barkera, Keshę, K. Flay, X Ambassadors, Whethana, Two Feet i DE’WAYNE’a. Mówiąc o wspólpracach na wysokim poziomie, imponująco połączył siły z Tomem Morello w utworze „Hold The Line” i wykonał go w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon wraz z legendarnym gitarzystą. Ponadto wzbudził podziw Rolling Stone, Variety, Billboard i wielu innych, kontynuując spokojne przekształcanie alternatywy za pomocą kolejnych utworów muzycznych i ukrytych w nich niespodzianek.
 
Summer Rage! Tour
Goście specjalni: Dead Poet Society
13.08.2024 – Kraków – Klub Studio
Bilety w sprzedaży od 29 marca na livenation.pl
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 27 marca o godz. 12:00
Przedsprzedaż dla klientów ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 28 marca o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 29 marca na livenation.pl o godz. 10:00