NEWS

Molybaron dołącza do warszawskiego koncertu Wheel!

Francuscy alt-metalowcy będą supportowali gwiazdę wieczoru 8 grudnia w klubie Hydrozagadka. Molybaron grają alt-metal z przestrzenią wydzieloną na przebojowość i ambicje. Mają refreny wrzynające się w czaszkę, ale i potężne brzmienie czy złożone progowe struktury, zobaczcie to sami!
 
Bilety na ten koncert są wciąż dostępne na: SKLEP KNOCK OUT, eBilet.

WHEEL (Finlandia) progressive metal, progressive rock Wheel to zespół, który z powodzeniem może pogodzić zarówno tych, którzy kochają progresywne połamańce, jak i fanów alternatywnego rocka o metalicznym posmaku z początku lat dwutysięcznych. Nie jest tajemnicą, że helsińska załoga ewidentnie inspiruje się szczytowymi dokonaniami Toola – wybitnie łączącego oba wspomniane światy – ale tutaj nie ma mowy o kserokopii. Finowie wykorzystują cudzy kostium na potrzeby własnego spektaklu, ponieważ ich wisielcze wyczucie melodii w połączeniu z technicznymi zawijasami to rzecz w pełni autorska. Co więcej, progresywny i alternatywny rock nie są jedynymi elementami tej układanki, bo do pakietu dochodzą także postmetalowe ściany dźwięku. Lubicie ten bardziej ambitny metal, w którym nie zapomina się o dobrych piosenkach? Zróbcie sobie przedświąteczny prezent i zobaczcie Wheel w Warszawie.
 
MOLYBARON (Francja) alt-metal: Niby alt-metal, ale z przygodową duszą. Francuzi z Molybaron wiedzą, że piosenki muszą wpadać w ucho, a jednocześnie nie brzmieć prostacko, nie skupiać się wyłącznie na podstawowych środkach. Właśnie z tego powodu ich metal skrzy się wieloma barwami. Są nastawieni na ekspansję melodii z ciężarem w tle, lecz nie tylko, Do układanki dochodzą także misternie skonstruowane riffy i aranżacje rodem z rocka progresywnego oraz oczywiście nowoczesny sznyt trzymający całość w ryzach. To zespół, który doskonale wie, czego chce.

Kiedy: 8 grudnia (niedziela) 2024
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 79/89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety są dostępne na: Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie)