NEWS

Inferno z Behemoth prezentuje zaskakujący, rockowy projekt!

Zbigniew „Inferno” Promiński (Behemoth, Witchmaster, Azarath, Terrestrial Hospice), Haldor Grunberg (THAW, Mentor), Piotr Wyrosław Dobry (Weedpecker) i Piotr Sadza (BezlebonG, Weedpecker) to ekipa, która może zagwarantować tylko i wyłącznie doznania muzyczne na najwyższym poziomie.
 
Projekt Satan’s Call, którego pomysłodawca jest Inferno z Behemoth, zaprezentował właśnie pierwszy, zaskakujący utwór, który jest zatytułowany „Red Phosphorous, Sweet Phosphorous”. Video można obejrzeć poniżej.

Panowie zarejestrowali materiał w kwietniu 2023 roku w Tall Pine Records, a sam Inferno tak komentuje całą sytuację: „Wspaniale jest się z Wami podzielić wiadomością o powstaniu Satan’s Call. Wraz z przyjaciółmi oraz muzykami z Weedpecker, BelzebonG i Mentor stworzyliśmy najszczersze dźwięki, na jakie było na stać. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, to dopiero początek!”.

Satan’s Call zapowiedział też swój debiutancki koncert, który odbędzie się na festiwalu Summer Dying Loud – imprezę zaplanowano w dniach 5-7 września w Aleksandrowie Łódzkim.