NEWS

Rockowe Starset przyjeżdżają do Polski!

Amerykańska grupa spinająca multum form rocka w całość zagra 30 października w Krakowie.
Sky is the limit – tak można podsumować Starset. Amerykańska grupa korzysta z rocka, wciągając go w jak najwięcej światów i odległych od siebie form.
 
Djent? Alt-rock? Wątki symfoniczno-operowe? Oni mają wszystko i to wszystko właśnie zobaczycie już 30 października w Hype Parku.

Bilety na koncert są już dostępne w trybie ARTIST PRESALE na: SKLEP KNOCK OUT (dla posiadaczy specjalnego hasła).
Otwarta przedsprzedaż biletów rozpocznie się 12 kwietnia o 10:00.

STARSET (USA) alternative rock, alternative metal, industrial, djent, symphonic rock: Nawet najbardziej kwiecista polszczyzna nie jest w stanie stuprocentowo oddać tego, co prezentuje Starset. Bo to niezwykły zespół. Mało kto we współczesnej muzyce gitarowej bierze tak ostre zakręty, tak mocno puka do kilku drzwi jednocześnie, a przy tym zachowuje jednolitość i gra w wielkich klubach, a nie w piwnicach. Amerykanie robią z rocka plac zabaw, dobierając sobie zabawki wedle upodobań.
Można uznać, że wiodącym budulcem jest tu zaraźliwie hiciarski alt-rock, aczkolwiek rzeczy dookoła niego to już inna bajka. W bardziej pompatycznych chwilach prym wiodą symfoniczne i bogato aranżowane wstawki. Gdy trzeba dołożyć ciężaru – grupa wykłada na stół djentowe riffy. Ponadto Amerykanie chętnie korzystają z mechanicznych hałasów typowych dla industrialu, przy czym równie skutecznie schodzą także w słodycz electropopu. Na żywo to wszystko brzmi jak marzenie, dlatego kupujcie bilety póki są!

Kiedy: 30 października (środa) 2024
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety na koncert są już dostępne w trybie ARTIST PRESALE (dla posiadaczy specjalnego hasła). Otwarta przedsprzedaż biletów rozpocznie się 12 kwietnia o 10:00. Sklep Knock Out (bilety kolekcjonerskie)