NEWS

Lenny Kravitz już za 3 miesiące wystąpi w Polsce na dwóch koncertach!

5 grudnia 2023, Lenny Kravitz ogłasza zbliżającą się trasę – BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024, która dotrze do dwóch polskich aren – TAURON Areny Kraków 21 lipca 2024 oraz Atlas Areny w Łodzi 23 lipca 2024 roku.
 
Bilety trafią do sprzedaży 8 grudnia o godz. 10:00. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Lenny’ego Kravitza oraz na www.livenation.pl.
 
Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować „Blue Electric Light”, czyli 12. studyjny album Lenny’ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock’n’rolla. Jako nieustanna siła twórcza – muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant – nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze. „Blue Electric Light” to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą – Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość. Doświadcz twórczości Lenny’ego Kravitza na trasie koncertowej w 2024 roku!