KONCERTYNEWSPOLECANEPOLECANE NEWSWYDARZENIA

DES ROCS na 2 koncertach w Polsce!

🌩️Rock’n’rolla ma w sercu, przebojami sypie jak z rękawa, a swoją charyzmą przypomina kogoś pomiędzy Freddiem Mercurym a Elvisem Presleyem. Des Rocs, bo o nim mowa, zagra jesienią dwa koncerty w Polsce, 10 października w krakowskim Zaścianku i następnego dnia w stołecznej Hydrozagadce, w ramach trasy promującej jego ostatni album “Dream Machine”.

“Pojawiłem się na Ziemi, żeby wciągnąć rock’n’rolla w XXI wiek. Jeśli będę musiał kopać i wrzeszczeć, żeby to osiągnąć, zrobię to” – mówi ambitny chudzielec z Nowego Jorku i patrząc na ostatnie lata jest na dobrej drodze do realizacji swojego planu. Ukrywający się pod pseudonimem Des Rocs Danny Rocco dość szybko z poziomu wrzucania do sieci kawałków ze swojej nowojorskiej sypialni przeszedł do blisko 250 milionów streamów, podboju notowań z muzyką rockową oraz alternatywną, a nawet do supportowania The Rolling Stones. Zaczynał od założonego z kumplami ze szkoły zespołu Secret Weapons, z którym supportowali m.in. Weezer, Fall Out Boy czy Panic! At The Disco, ale wraz z wydaniem w 2018 roku debiutanckiej EP “Let The Vultures In” Des rozpoczął karierę solową.

W zeszłym roku nakładem wytwórni Sumerian ukazał się jego drugi duży album “Dream Machine”. Na krążek składa się 9 niezwykle hiciarskich utworów, w których Des umiejętnie łączy inspiracje z najlepszych źródeł rocka ze swoim innowacyjnym, świeżym podejściem, a z tej mieszanki powstaje styl, który sam określa jako “bedroom arena-rock”. Z tych kawałków bije niesamowita energia, którą najmocniej odczujecie na koncertach, więc koniecznie wpadajcie zobaczyć go na żywo, to zaczniecie kopać, wrzeszczeć i walczyć o rock’n’rolla razem z nim.
 
DES ROCS
📅10.10.2024 📍Kraków, Zaścianek
📅11.10.2024 📍Warszawa, Hydrozagadka
🎟BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia o godzinie 12:00 na www.winiarybookings.pl
🎫Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska
⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica 
📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/ 
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
 
➡DES ROCS (USA / Sumerian Records) – rock
🌐https://www.facebook.com/IamDesRocs
🌐https://www.instagram.com/iamdesrocs
🌐https://www.tiktok.com/@desrocs
🔊”Never Ending Moment”: https://www.youtube.com/watch?v=kDxBodFy20c
🔊”Let Me Live / Let Me Die”: https://www.youtube.com/watch?v=Ozo8LyvS4fE
🔊”Used to the Darkness”: https://www.youtube.com/watch?v=7MrRi-2nokM