NEWS

AGRICULTURE wystąpi w Polsce na dwóch koncertach!

Czy ekstremalna muzyka może generować pozytywne emocje? Niewiele jest takich zespołów, ale amerykański Agriculture do tego grona należy. O tym, że ich wypełniona blastami, krzykami i tremolami twórczość charakteryzuje się radosną głębią, będziecie mogli przekonać się na własnej skórze 11 września w warszawskim klubie VooDoo oraz następnego dnia w poznańskim Klubie Pod Minogą.
 
Można powiedzieć, że blackmetalowy kwartet Agriculture w swojej twórczości dokonuje przewrotu powszechnie spotykanej postawy w gatunku. Zamiast skupiać się na mroku, Amerykanie szukają inspiracji w zupełnie odwrotnym kierunku, a swoją siłę znajdują w poczuciu szczęścia, miłości oraz wzniosłości. Grupa wykorzystuje blasty, gitarowe tremola i harmonie, wrzaski, a niekiedy nawet wirtuozerskie solówki czy improwizacje do budowania kawałków, które łącząc w sobie intensywność z dźwiękowymi pejzażami są wyrazem ich najgłębszych uczuć i doświadczeń. W 2022 zadebiutowali EPką “The Cirlce Chant”, w zeszłym roku nakładem wytwórni The Flenser ukazał się ich pierwszy longplay, a w maju światło dzienne ujrzy ich kolejna EP “Living Is Easy”. W Stanach grali trasę z Chat Pile, byli częścią tegorocznej edycji festiwalu Roadburn, a już we wrześniu przyjadą do naszego kraju na dwa koncerty – 11 września w Warszawie oraz dzień później w Poznaniu!
 
AGRICULTURE
11.09.2024 Warszawa, VooDoo Club
12.09.2024 Poznań, Klub Pod Minogą drzwi 19:00, start 19:30
 
BILETY: Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/ W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
 
➡AGRICULTURE (USA / The Flenser) – ecstatic black metal www.facebook.com/agriculturemusic www.instagram.com/agriculture_music agriculturemusic.bandcamp.com ”Living Is Easy”: https://www.youtube.com/watch?v=8M6dA3Z7ogM ”The Circle Chant”: https://www.youtube.com/watch?v=6F-wTqjjCV8 ”In The House of Angel Flesh”: https://www.youtube.com/watch?v=ysvGieMg62M