NEWS

Zespół Princess Goes, na czele którego stoi Michael C. Hall – aktor znany z serialu Dexter, wystąpi w Warszawie!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Princess Goes, który odbędzie się 25 czerwca w warszawskim klubie Niebo. To wyjątkowa okazja, aby na żywo doświadczyć energetycznego i teatralnego występu tego wyjątkowego tria.

Skład zespołu to znany z takich produkcji jak Dexter czy Sześć stóp pod ziemią, laureat Złotego Globu i nagrody Gildii Aktorów Ekranowych, a także nominowany do Emmy, Michael C. Hall. Wraz z nim na scenie pojawią się wybitni muzycy: klawiszowiec Matt Katz-Bohen (Blondie) oraz perkusista Peter Yanowitz (The Wallflowers, Morningwood).
Princess Goes to zespół, który wyróżnia się na tle innych dzięki swojej unikatowej mieszance brzmień, odchodząc od tradycyjnego rockowego instrumentarium na rzecz syntezatorów i perkusji. Ich muzyka to kombinacja wpływów takich ikon jak David Bowie, Giorgio Moroder czy współczesnych aktów elektronicznych jak Justice.Kiedy myślimy o Michaelu C. Hallu, większość z nas automatycznie przywołuje obraz seryjnego mordercy Dexter Morgana, skomplikowanej postaci, którą aktor genialnie ożywił na małym ekranie. Jednak Hall ma więcej talentów niż można się spodziewać, w tym pasję do muzyki, którą eksploruje jako lider zespołu PrincessGoes. To właśnie muzyka, a nie kryminalne zagadki, przykuwa teraz uwagę jego fanów. Dla miłośników serialu „Dexter”, jak i szerzej pojętej popkultury, nadchodzi wyjątkowa okazja, by zobaczyć ulubionego aktora w roli, która może zaskoczyć – na scenie muzycznej.
Od ekranu do estrady: muzyczna metamorfoza Halla Michael C. Hall nie jest nowicjuszem na muzycznym polu. Jego muzyczna podróż zaczęła się na Broadwayu, gdzie główne role w spektaklach takich jak „Hedwig and the Angry Inch” i „Lazarus” (opartym na twórczości Davida Bowie) dały mu nie tylko szansę na pokazanie swoich aktorskich umiejętności, ale również wokalnych. Właśnie te doświadczenia stały się fundamentem dla jego dalszej muzycznej eksploracji i ostatecznie doprowadziły do założenia Princess Goes.Princess Goes: więcej niż zespół Princess Goes to trio, które wyróżnia się na tle innych zespołów swoim unikatowym brzmieniem i podejściem do muzyki. Skład zespołu dopełniają Matt Katz-Bohen(klawiszowiec zespołu Blondie) oraz Peter Yanowitz(perkusista The Wallflowers i Morningwood), co czyni z nich prawdziwą supergrupę. Muzyka, którą tworzą, opisywana jest jako „Gothadelic Rocktronic” – eklektyczne połączenie rocka, elektroniki i gotyckiego klimatu, z wyraźnymi wpływami takich ikon jak David Bowie czy Donna Summer. https://www.youtube.com/watch?v=VAFisJSZDR8

Debiut i więcej: muzyczna odyseja Ich debiutancki album „Thanks for Coming”, wydany w 2021 roku, zebrał pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i słuchaczy, stając się świadectwem ich muzycznej wizji i zróżnicowanych inspiracji. Płynące z albumu dźwięki są dowodem na to, że zespół nie boi się eksperymentować i przekraczać granic tradycyjnych gatunków muzycznych.

Koncert w Warszawie: nie tylko dla fanów „Dextera” Koncert Princess Goes w Warszawie to nie lada gratka dla fanów Michaela C. Halla, ale i dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalne brzmienia i teatralność na scenie. Jest to unikalna okazja, by zobaczyć, jak aktor, którego większość z nas kojarzy z ekranu, odnajduje się w roli frontmana grupy. Sam zespół, którego muzyka łączy w sobie elementy synth-popu, rocka i elektroniki, obiecuje niezapomniane wrażenia i pokazuje, że Hall, obok talentu aktorskiego, posiada również niezwykłą muzyczną wrażliwość.Koncert to też okazja dla wszystkich, którzy cenią sobie muzyczną oryginalność i chcą doświadczyć czegoś więcej niż standardowego występu rockowego.
KUP BILET: www.eventim.pl/artist/princess-goes/