KONKURSPOLECANEPOLECANE NEWS

[KONKURS] Wygraj karnet na Cavatina Guitar Festival!

Bielsko-Biała wita wiosnę wyjątkowym wydarzeniem, które stawia miasto na muzycznej mapie Polski – Cavatina Guitar Festival. Festiwal, który przekształca miasto w europejską stolicę kultury gitary, nie tylko gromadzi na jednej scenie szerokie spektrum gatunków muzycznych, ale również staje się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń między artystami a publicznością.

Na głównej scenie Cavatina Hall, widzowie będą mieli szansę doświadczyć występów gwiazd takich jak FINK, Miles Kane czy Krzysztof Zalewski. W repertuarze znajdzie się także miejsce dla Kingi Głyk, JohnJ Preslaya, Blanco White’a oraz dla uzdolnionych artystów polskiej sceny muzycznej, takich jak Marcin Patrzałek i Roo Panes.

Mamy dla Was trzy (3) podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? To bardzo proste.

1. Napisz do nas maila na adres kontakt@cityfun24.pl w tytule wpisując KONKURS Cavatina, w treści podając odpowiedź na poniższe pytanie oraz zgodę RODO* **

2. W mailu odpowiedz na pytanie: Którego z artystów występujących na Cavatina Guitar Festival chcesz najbardziej zobaczyć na żywo?

Zwycięzcami zostaną osoby, które według oceny redakcji udzielą najciekawszych odpowiedzi. O wygranej powiadomimy Was drogą mailową.

Konkurs trwa do wtorku 7.05.2024 do godziny 18:00.

Życzymy powodzenia!

*Regulamin konkursu dostępny w siedzibie biura.

**„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu platformy CITYFUN24.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Administratorem danych osobowych jest CityFun24.pl