KONCERTYWYDARZENIA

MARDUK + Origin, Doodswens: Memento Mori Europa 2024

CityFun24 i organizator Massive Music zapraszają na koncert legendy black metalu – zespołu MARDUK. Grupa wystąpi 04 maja 2024 we wrocławskim klubie A2. Promować będą swoje najnowsze wydawnictwo – płytę „Memento Mori”.

Marduk (Szwecja)
Synonim black metalu – ponad 30 lat na scenie i ani chwili spadku formy. Marduk to bezkompromisowa maszyna do zabijania i koncertowa pierwsza liga. Gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, podążały w niezrozumiałe rejony i prędzej czy później spuszczały z tonu, Marduk uparcie parł do przodu. Na nadchodzącej trasie zespół będzie promował swoją najnowszą płytę, zatytułowaną „Memento Mori”, która została wydana 1 września 2023. Warto było czekać te 5 lat na następcę albumu „Viktoria”!
Origin (Stany Zjednoczone)
„Muzyka Origin to połączenie porządku i nieporządku” – tak w skrócie muzykę zespołu określił kiedyś gitarzysta zespołu – Paul Ryan. Grupa powstała w 1997 roku i nagrała dotychczas 8 albumów. Ostatni z nich „Chaosmos” to kwintesencja brutalności i technicznego grania.
Doodswens (Holandia)
Doodswens to holendersko belgijskie trio tworzące muzykę pełną atmosfery, symboli i przemyślanych konceptów. Zespół intensywnie koncertuje, cały czas promując album „Lichtvrees”.
Jako zespół otwierający wystąpi francuski Lecks Inc.
Wejście: 18.00
Start koncertu: 18:30