NEWS

KULT ogłasza 4 koncerty w Klubie Stodoła w ramach Trasy Pomarańczowej 2024!

KULT ogłosił cztery warszawskie terminy corocznej “Trasy Pomarańczowej”! Zespół wystąpi w Klubie Stodoła 18 i 19 października, a także 15 oraz 16 listopada 2024! Podczas koncertów nie zabraknie najważniejszych i znanych od dekad utworów, jak również materiału z najnowszego albumu “Ostatnia płyta”.

Bilety dostępne w sprzedaży!

KUP BILET

KULT powstał ponad 40 lat temu w Warszawie. Jego założycielami są wokalista (a później także saksofonista) Kazik Staszewski i basista Piotr Wieteska. Pierwszy skład uzupełnili gitarzysta Tadeusz Bagan i perkusista Darek Gierszewski. Zespół zadebiutował na scenie 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie Remont. Od tamtego momentu grupa nie traci na popularności, nieustannie koncertując oraz wydając nowe albumy. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Najnowszy, pierwszy od prawie pięciu lat album studyjny KULTU, zatytułowany „Ostatnia płyta” ukazał się na rynku w maju 2021 roku.

Trudno wyobrazić sobie harmonogram koncertów KULTU bez warszawskiego Klubu Stodoła, w którym zespół regularnie występuje od dekad. W 2024 roku Kazik Staszewski z załogą zagrają w Stodole 18 i 19 października oraz 15 i 16 listopada. Bilety na warszawskie koncerty w ramach Trasy Pomarańczowej 2024 są już dostępne w sprzedaży!

KULT – Trasa Pomarańczowa 2024 18 & 19 października, 15 & 16 listopada Klub Stodoła ul. Batorego 10, Warszawa Bilety dostępne w kasie klubu oraz online: www.ticketclub.pl